Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Hokejista Petr Čajánek se po 19 letech rozvedl: Učarovala mu misska Michaela Habáňová

Zdroj: Profimedia
Rozvod

Bývalý hokejový reprezentant Petr Čajánek (45) se rozvedl. Podle informací Blesku bronzový medailista z olympiády v Turíně ukončil po dlouhých devatenácti letech vztah s manželkou Kateřinou. Důvodem prý má být vztah s překrásnou misskou Michaelou Habáňovou (25).


Petr Čajánek měl v manželce Kateřině dlouholetou oporu. Někdejšího reprezentanta doprovázela po všech hokejových štacích, ať už hrál v zámořské NHL, ruské KHL nebo domovském Zlíně. Všechno krásné ale jednou končí, stejně tak i vztah páru, který spolu vydržel dlouhých 19 let.

"Před nedávnem se s Katkou rozvedl, to je jisté," uvedly pro Blesk zdroje z hokejového prostředí. Čajánek tak podle všeho definitivně odešel od manželky Kateřiny, se kterou má dcery Terezu a Sáru a syna Marka.

Nabrnknul si miss

Důvodem rozchodu je údajně jiná žena. Tou má být o dvacet let mladší Michaela Habáňová, kterou si diváci mohou pamatovat coby Českou miss 2017. "Určitě žije s Míšou Habáňovou, jsou spolu velmi šťastní, její táta je úspěšný zlínský podnikatel, majitel několika firem s oblečením," prozradil Blesku jeden z nejmenovaných zdrojů.

Není to přitom tak dávno, co uhrančivá kráska chodila s Čajánkovým synovcem, také hokejistou Janem Káňou. Po osmi letech ale jejich vztah krachl. S Čajánkem se pak podle portálu Expres.cz dala dohromady, když jemu a jeho ženě Kateřině pomáhala hlídat děti. Rozchod tak nejspíš nebyl úplně hladký.

Související články

Další články