Bývalý hokejista Německa Daniel Kunce byl při tragické nehodě opilý! Podle svědků se měl v noci na pátek řítit vysokou rychlostí Wolkerovou ulicí v Olomouci směrem do centra. Nebezpečnou jízdu ukončil fatální náraz do sloupu. Kunce přežil, ale spolujezdkyně Jana na místě zemřela. Přečtěte si, kdo krásná dívka vůbec byla.

Po převozu do nemocnice musel bývalý hokejista Německa podstoupit dechovou zkoušku, která potvrdila přítomnost alkoholu, píše server idnes.cz. Zdroj navíc tvrdí, že se Kunce sám lékařům přiznal, že si před jízdou dal pivo i tvrdý alkohol.

Je proto otázkou, proč s Kuncem Jana do auta vůbec sedala. Muselo jí být přece zřejmé, že není ve stavu, v němž by mohl řídit.

Kunceho po nehodě hospitalizovali v olomoucké Fakultní nemocnici. Má otřes mozku a zranění hrudníku. V současné době by na něj měli dohlížet lékaři na psychiatrickém oddělení, neví se však proč.

Přesné výsledky krevního rozboru stupeň řidičovy opilosti ještě upřesní. Odhalí také, zda Kunce náhodou nebyl i pod vlivem drog. Jasno bude za týden nebo dva. Případem se budou i nadále zabývat kriminalisté z Olomouce.