Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Hokejista Kubalík se oženil! Na malebném statku si vzal krásnou přítelkyni Kláru

Pár měl krásnou svatbu.
Zdroj: Se souhlasem Dominik Kubalík
Svatba fotbalisty

Hokejista Dominik Kubalík (25) nezahálí a v sobotu 10. července si vzal svou dlouholetou přítelkyni Kláru. Po náročném hokejovém šampionátu a sezoně v NHL si konečně mohl udělat čas na rodinu. 

Pár si dopřál svatbu na malebném statku ve středních Čechách. Jinak ale hokejista Kubalík žije s nynější manželkou Klárou a čivavou Rockym v Chicagu, kde také hraje za tým Chicago Blackhawks.

Blesk.cz popsal, jak jejich svatba vypadala, a podle všeho se muselo jednat o skutečnou nádheru. Na stolech čekaly na hosty jmenovky v podobě zmenšenin hokejového dresu, což bylo velmi originální. Na veselku navíc přišel zahrát hudebník Pavel Callta.

Nelehký úkol

Pár musel dokázat, že společnou cestu životem zvládne, a nejednalo se o lehký úkol. Museli nasednout na dvojkolo a objet na něm místní hřiště, což bylo pro nevěstu ve svatebních šatech velmi obtížné. Vše ale společně zvládli a hostům během jízdy i zamávali.

Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy