Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Hokejista Jakub Voráček EXKLUZIVNĚ PRO EXTRA.CZ: Na příchod miminka se těším, ale zatím si užívám života

Kuba si dopřává dostatek klidu a nabírá síly.
+ Další 2 fotografie
Jeden z našich nejlepších hokejistů dnešní doby Jakub Voráček se již brzy stane tatínkem. Redakci eXtra.cz se svěřil, jak je to se jménem škvrněte, jak se na jeho příchod připravuje a také kde bude nabírat síly, než se miminko narodí. A také nám prozradil, kde se bude tady v Čechách pohybovat, což je něco pro místní zlatokopky. Dámy, ale máte smůlu, Kuba je věrný typ, takže holky z Kozičky, dejte si vodpal.

Většinu roku žije v zámoří, kde také válí na ledě, ale zaválel i doma a očekává vytouženého potomka, kterého mu porodí krásná snoubenka Nicole. Jak se ryšavý útočník těší na příchod potomka a už ví, co to bude, až se to narodí?

„Těšíme se. Jinak máme spoustu času. Nicole pohlaví miminka má prý v mobilu a čeká s tím na mě. Ale hlavně, aby bylo miminko zdravé. Jinak se těším stejně na kluka i na holčičku,“ prozradil nám tajuplně Kuba, který se už nemůže dočkat, až jeho láska přiletí do Čech a konečně se dozví to sladké tajemství.

Zatím se ani nijak speciálně na roli táty nepřipravuje, ještě mu moc nedochází, jaká změna ho vlastně čeká. „Na otcovství fakt netrénuji. Měl jsem skvělé dětství, úžasné rodiče, ségru, prarodiče. Takové dětství bych přál každému dítěti,“ řekl se smíchem Kuba, který ani jména zatím neřeší, stále nic ještě s Nicole vymyšleného nemají.

A jak se tedy zabaví, než jeho vyvolená přiletí do Čech? Snad nestráví většinu času v baru Kozička, kde na něj a jeho kamarády z hokeje dlouhé dny čekají lačné zlatokopky toužící se dobře vdát.

„Jsem tu do konce června a čeká mě hodně nadačních povinností, ale na všechny se těším. Nejvíc asi na Brenna Cup 2016 aneb Hokejky v kopačkách – je to charitativní fotbalový turnaj 18. června ve Velkých Pavlovicích na Moravě a bude to super den plný zábavy a ještě lidi přispějí na dobrou věc. Hrát budou mimo jiné i kluci z NHL a HC Kometa Brno, tombolu budou pro nadaci prodávat krásné miss, bude to stát za to,“ vyloučil Kuba, že tu byl jen kvůli divokým mejdanům, ale hlavně se chce věnovat Nadaci Jakuba Voráčka, kterou založil společně se svou sestrou Petrou Klausovou, které zjistili, že trpí roztroušenou sklerózou.

Takže holky, na Kubu čekáte v barech marně, ten má jiné starosti než odstrkávat takové naduté nány, které by pro život v luxusu udělaly cokoliv…

Mohlo by vás zajímat

Další články