Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Hokejista Hertl oznámil radostnou novinku: Žena Aneta je těhotná, už nakupuje pro miminko

Aneta Netolická
Zdroj: Instagram
+ Dalších 14 fotografií
šťastná rodinka
Radostnou novinou se pochlubil známý český hokejista Tomáš Hertl, když se nechal vyfotit se svou milovanou manželkou Anetou, jak drží snímky z ultrazvuku. Aneta je těhotná a porod se rychle blíží. Sama napsala, že termín bude někdy v listopadu. Před rokem se brali a letos se rozrostou o jednoho člena!

Hokejista hrající za klub San Jose Sharks v NHL Tomáš Hertl si na zásnuby vybral naprosto kouzelné místo. Svou milovanou Anetu Netolickou požádal o ruku na Seychelách v létě roku 2018. O rok později si v červenci řekli své ano a letos, opět v létě, oznámili další radostnou novinu. Manželé Hertlovi budou brzy malá rodinka.

Stovky gratulací a neznámé pohlaví

Oba si stoupli před objektiv fotografky. Aneta v ruce drží snímky z ultrazvuku a druhou rukou se drží za kulaté bříško. Na té má Hertl položenou svou skoro medvědí tlapu a přitom svou milou líbá do vlasů. No, naprostá romantika. Aneta se navíc pochlubila, jaký roztomilý kousek s nápisem "narozen v roce 2020" v angličtině miminku pořídila. Zvolila sice neutrální barvy, ale něco nám říká, že to bude kluk.

Pokud se budete řídit pověrami, že v těhotenství ubírají holčičky své matce krásu, bude to jednoznačně kluk, protože Hertlová jen září a je nádherná. Snad brzy prozradí, zda to bude chlapeček nebo holčička. Oba pod příspěvky sklidili stovky gratulací a my jim gratulujeme také!

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy