Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Hokejista David Pastrňák se stane poprvé otcem: Jeho švédská kráska čeká chlapečka

Zdroj: Profimedia
+ Další 3 fotografie
těhotenství
Český hokejový útočník David Pastrňák (24) si fanoušky do soukromí moc nepouští, nyní ale udělal výjimku. Jeho švédská kráska Rebecca Rohlsson se na sociálních sítích pochlubila videem, na kterém pár společně odhaluje pohlaví miminka. Zároveň tak odtajnila těhotenství.

David Pastrňák našel v Rebecce spřízněnou duši. Hokejový bůh randí s půvabnou blondýnkou už téměř 3 roky a nikdy se o milostném životě nerozpovídal, fanoušky do svého soukromí příliš nepouští. Nyní ale udělal výjimku a to z velmi roztomilého důvodu.

Sportovec roku pro rok 2020 odhalil, že se svou švédskou kráskou čeká miminko. Video dala na Instagram samotná Rebecca Rohlsson, odkud ho David sdílel se svými fanoušky. Na dojemné oznamování těhotenství se pár vykašlal a místo toho rovnou odhalil, zda se narodí holčička, nebo chlapeček.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Rebecca Rohlsson (@rohlsson)

Z Pastrňáka, který je současný nejlepší český hokejista a zároveň třetí nejbohatší hokejista Česka, bude zanedlouho tatínek chlapečka. Na videu je jasně vidět, jak velkou radost z této novinky budoucí rodiče mají.

Související články

Další články