Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Hogo fogo Gregorovi: Co si zase nadiktovali a proč musí mít vždycky víc než ostatní?

Gregorovi musí mít prostě jiné podmínky než ostatní.
Zdroj: Instagram
+ Další 3 fotografie
Natáčení Pevnosti Boyard s českými celebritami je v plném proudu. Mezi soutěžícími mají být i Gregor s Gregorem, kteří už teď vyhráli minimálně soutěž o nejtrapnější pár roku. Nejdřív dělali drahoty se svatbou, teď zase s odletem do Francie. Co se stalo?

Z francouzských pláží se hlásí už několik českých hvězd. Na místo dorazila moderátorka soutěže Eva Decastelo (37). Ta nezahálí a ukazuje svůj sexy zadeček na pláži. Sekundovat jí bude Daniela Šinkorová (43).

Z Prahy letěla ještě Agáta Prachařová (31) s manželem Jakubem (32), herci Lukáš Langmajer a Jan Dolanský. Otce Fura si zahraje Jan Rosák a jeho maska bude určitě stát za to. V soutěži se má postupně vystřídat padesátka českých hvězd a zatím je na místě první skupinka.

Mezi prvními soutěžícími mají být i Gregor s Gregorem. Ti si ale podle Blesku dali vysloveně do podmínek, že s ostatními nepoletí z Prahy. Do Francie se tak dostali z Benátek, kde měli líbánky. „Cestování by jim ubralo hodně času a takhle jim to vyhovovalo,“ prozradil deníku zdroj ze štábu. Prostě Gregorovi musí mít vždycky něco jinak.

A Gregorovy ani zbytek party tam nečeká nic příjemného. Budou se muset potýkat přesně s tím, s čím soutěžící v dobách, kdy byla soutěž ještě populární. Hadi, pavouci, sliz, úzké chodbičky, skoky do moře a houpání na laně. Snad to Gregor a hlavně Gregor nějak přežijí!

Související články

Další články