Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Hoggy chce patřit mezi youtuberskou smetánku! Má na to? Kolik si zpěvák ze Slzy dokáže vydělat?

Hoggy si ze sebe umí udělat pořádnou srandu.
Zdroj: Facebook.com
Kdo je vlastně týpek, co si říká Hoggy? Vletěl na youtuberskou scénu jako kulový blesk a každým dnem si získává víc a víc fanoušků. Jenže málokdo ví, že vlastně on už dávno celebritou je, jenže pod jménem Petr Lexa. Kolik takový všestranný umělec si může vydělat? Tomu ani nebudete chtít uvěřit.

Vtipálek Hoggy je totiž mezi českou smetánkou už dávno známý. Tenhle floutek, svým jménem Petr Lexa, totiž hraje v seriálu Přístav, zkoušel své štěstí v pěvecké soutěži Hlas ČeskoSlovenska a zpívá v dnes tolik oblíbené a oceňované kapele Slza.

Jenže mu ten výdělek nestačil a umanul si, že si vyzkouší i jiný obor a stal se z něj youtuber, kde si říká Hoggy. A světe, div se, ono mu to fakt frčí a vynáší neskutečný randál. Teda zatím to nejsou miliony jako u oblíbeného dua ViralBrothers, o jejichž penězích jsme psali ZDE.

Musí se spokojit „jen“ s osmdesáti tisíci měsíčně, jak zjistil Forbes. Jaký je to chudáček, když se k tomu připočtou ještě honoráře z jeho dalších činností, tak to nebude taková partie k zahození.

Co my víme, třeba z něj bude za chvíli vysmátý milionář a všestranný umělec, který si bude moct dát nohy nahoru a pískat si, jak se dobře má. Už teď bere víc než většina z nás, a to je teprve začátek. Má opravdu dobře našlápnuto, zvlášť proto, že si dokáže ze sebe udělat srandu a sláva mu nestoupla (zatím) do hlavy.

Související články

Další články