Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Hoďte na něj síť: Primátor Děčína sklízí posměch za šílené SPZ na svých autech!

Zdroj: Facebook/hnutí ANO
Bizár
V primátorském křesle Děčína se neohřál ani půl roku, přesto už Jaroslav Hrouda (ANO, 49) sklízí pořádný posměch. Vysloužil si ho za registrační značky u vozů, kterými jezdí. Někteří lidé se na sociálních sítích nebáli zajít až k osočení, že má malý penis!

Jaroslav Hrouda je děčínským primátorem od loňského října. Po třech měsících nemusí žehlit politický skandál, ale pořádný trapas. Lidé se mu totiž smějí za nápisy na SPZ, které „zdobí“ jeho dvě auta.

Na tom služebním má napsáno PRIMATOR, na to soukromé si nechal vyrobit registračku s nápisem THE BEA5T (bestie).

A přestože se to na sociálních sítích hemží vzkazy, že by si měl malé nádobíčko kompenzovat jinak, Hrouda nemá důvod k panice. Vysvětlil, že bizarními espézetkami nechal vozy opatřit, aby ho lidé vždycky poznali a mohli se s ním dát do řeči.

„Lidé by svého primátora měli znát, měli by mít možnost se s ním pobavit, zastavit ho třeba na ulici, až ta značka vejde ve známost, lidé budou vědět, že toto je primátor a toho můžeme oslovovat,“ upřesnil Hrouda pro server Blesk.cz.

Registračku na soukromém voze si prý nechal vyrobit spíš pro radost. „Značka na mém osobním voze spíš vyjadřuje to, co je to auto, než co je ten, kdo ho řídí. Někdo si koupí vyhřívané sedačky, někdo si koupí espézetku,“ vysvětlil primátor.

Související články

Další články