Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

HODNĚ ŽHAVÝ POZDRAV V SEXY BIKINÁCH! Nestydatá Verešová ukázala nejen silikonová prsa, ale i roztažený klín

Je to prostě bohyně.
Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 5 fotografií
A zase ta Andrejka! Nebyla by to slovenská kráska, kdyby ze slunné dovolené neposílala každý den provokativní pozdravy v plavkách. Zatímco my jsme si oblékli zimní bundy, modelka Andrea Verešová (37) oblékla tak titěrné bikiny, které svět neviděl. Ukázala, že je stále jednička.

Snad nikdo se tak rád nechlubí svým sexy tělem jako bývalá slovenská Miss. Z dovolené v Dubaji, kterou trávila s rodinou, zveřejňovala jednu fotku v bikinách za druhou. A že jich měla pořádnou sbírku. Ta si snad nezabalila nic jiného než celou kolekci plavek.

Ale je dobře, že se někdo, jako je Andrea, ukazuje. Moc dobře ví, že na to má, tak proč se neodhalit. Zvlášť mužská část může zajásat. Krásná brunetka ukazuje i partie, které může laskat jen její manžel Daniel Volopich.

Přeci jen ty dva mini dílky bikin toho opravdu moc nezakryjí, vlastně ale ani šaty, které si přibalila s sebou. Modelka je známá tím, že má ráda minimalistický styl, čím kratší šaty nebo šortky, tím lépe. Snad nikdo by nehádal, že této provokatérce bude za chvíli čtyřicet a má za sebou dva porody. Postavu má lepší než její mladší kolegyně, takže buďme rádi, že se odhaluje zrovna Andrea, a ne třeba Halina Pawlowská.

Související články

Další články