Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Hodně zaskočený Jiří Kajínek: Neuvěříte, o co ho lidé prosí v soukromých dopisech

Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 12 fotografií
Nejznámější omilostněný vězeň v Česku Jiří Kajínek (57) si užívá svobody. Po svém propuštění má velký počet fanoušků, kteří mu drží palce. Redakci eXtra.cz ale smutným hlasem přiznal, že ho mnoho lidí kontaktuje s žádostí, kterou rozhodně nečekal. Prosí ho o peníze...

Poté, co byl před necelým rokem propuštěn na svobodu, dostal několik pracovních nabídek. „Jsem aktuálně v jednom kole. Pendluji mezi Prahou a Brnem a mám hrozně moc práce. Jsem za to vděčný,“ řekl redakci eXtra.cz Kajínek, který ve čtvrtek oslavil své první narozeniny na svobodě.

Má tak pravidelný měsíční příjem a nežije si špatně. Ovšem je mnoho lidí, kteří po něm požadují peníze. „Dostávám mnoho dopisů s žádostí o finanční pomoc. Lidé mi píší, že kdybych jim poslal třeba čtyřicet nebo padesát tisíc korun, pomůže jim to vyřešit jejich osobní problémy,“ prozradil Kajínek s tím, že peníze lidem neposílá. Pokud nějakou finanční částkou přispěje, tak jde o konkrétní věc.

„Dostávám ale i milá přání, pozvání po celé republice i do zahraničí… Z mnoha různých, časových i jiných, důvodů to ale s díky odmítám. Převažují milí a nezištní lidé, ale i těch druhých je dost,“ dodal Jiří Kajínek s tím, že byl hodně zaskočen, když se objevily žádosti o to, aby lidem zaslal peníze.

Související články

Další články