Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Hodně z nás se opět zadluží, přicházejí Vánoce. Většině by ale pomohlo odložit platbu za Vánoce po lednové výplatě

U některých e-shopů můžete dokonce i listopadové nákupy zaplatit až
v lednu.
Zdroj: archiv
Tradiční nápor na peněženky přichází. Vánoce, dárky a výdaje v řádech desítek tisíc korun. Komu by se nehodila jedna výplata navíc? Výhodu třináctého platu už většina ale asi nemá. Ale co kdyby nám někdo dal možnost platit dárky z výplaty, co přijde v lednu? Nedostatek peněz zase většina Čechů vyřeší další půjčkou. Záchranou může být takzvaná odložená splatnost, bez půjček, prostě si platbu odložíte, a to bez jakýchkoliv poplatků nebo úroků.

Třeba taková česká služba Twisto vám umožní nakoupit v prosinci a svoje nákupy zaplatit až v půlce ledna. U některých e-shopů můžete dokonce i listopadové nákupy zaplatit až v lednu.

Tak co? Půjčka a splátky, nebo se spolehnete na vlastní peníze?

Zjednodušit lidem život, to je poselství Twisto.cz. Díky jejich unikátní platební metodě zboží koupíte a zaplatíte, až se vám to bude hodit. Chcete nakupovat, ale peníze si radši před výplatou necháte na neplánované výdaje? Twisto.cz je jednoduchým řešením, jak nakupovat online bez peněz, ale nemusíte si půjčovat. Žádné úroky a skryté poplatky. Twisto je platba zdarma bez poznámek pod čarou. A pokud vám platba nevyjde, můžete si platbu za transparentních podmínek odložit až o několik měsíců.

Takzvaná odložená platba je fenoménem internetového nakupování v celé západní Evropě, k nám dorazila ale se zpožděním. Stejně jako firmy platí nákupy na fakturu, takřka podobný systém můžete používat i vy. Stačí si najít e-shopy, které podporují platbu přes Twisto.cz, a vesele nakupovat bez peněz. Takto jednoduše nakoupíte například na Rohlik.cz, Urbanstore.cz, Bonami.cz, Mironet.cz, Feedo.cz, SportObchod.cz, Zbozomat.cz, 4Home.cz nebo Lekarna.cz. Vyzkoušíte? Garancí je, že za službou stojí lidi, co na český internet přivedli Slevomat.

Související články

Další články