Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Hodně slušná proměna! Jitka Boho s rodinou na nákupech a hubenější než kdy dřív…

Nyní se stala patronkou dobročinného projektu.
Zdroj: Procter & Gamble
+ Dalších 6 fotografií
O tom, že péče o dítě přináší hodně starostí a nákladů, ví Miss a zpěvačka Jitka Boho své. Dělá vše pro to, aby mohla své dceři poskytnout vše pro její zdravý a šťastný růst. Ví, že existuje spousta dětí, které nemají to štěstí vyrůstat v hmotném dostatku, proto se nyní stala patronkou dobročinného projektu a vydala se i s celou rodinou na nákup, aby jej podpořila.

„Každý může pomoci zařídit dětem v nouzi útulný domov. Jako matky se mě toto téma velmi dotýká a vím, jak je důležité poskytnout dítěti vše pro jeho šťastnou budoucnost. Nyní můžeme všichni úplně jednoduše během běžného nákupu udělat velkou radost dětem,“ názorně ukázala Jitka Boho, která na nákupy vyrazila se svým manželem, muzikantem Lukášem a roční dcerou Rozálkou.

A bývalá Miss, zpěvačka a především matka Jitka vypadala přímo fantasticky. Je hubenější než kdy dřív. Možná i proto, že stále kojí. Vždyť se taky od malé Rozálky nehne na krok. „Ještě jsme nezkoušeli být přes noc pryč. To by asi Rozálka bez mlíčka nedala a koneckonců já bez malé taky ne,“ usmála se krásná Jitka Boho.

Proč se ale Jitka Boho rozhodla dobročinnou akci podpořit? Děti přicházejí se svými rodinami do azylových domů často bez jakýchkoliv prostředků a jsou v situaci, kdy i nejmenší podpora typu poskytnutí oblečení nebo hygienických prostředků má pro ně velký význam. Každý, kdo si až do 19. dubna zakoupí v prodejně Globus výrobky Procter & Gamble, nyní dětem žijícím v azylových domech Českého červeného kříže pomůže. Jedno procento z nákupu poputuje na jejich podporu.

Související články

Další články