Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Hodně sil, Katko! Fanoušci dávají Kristelové rady, jak to bude s Řepkou ve vězení

Zdroj: instagram
+ Dalších 26 fotografií
Vzkazy
V pondělí nastal den, kdy Tomáš Řepka (45) nastoupil do vězení k výkonu trestu. Pro jeho milovanou přítelkyni Kateřinu Kristelovou (39) je to složité období. Jenže vše zlé je pro něco dobré. Kristelová ukázala, jak ní ní stojí její fanoušci.

Kateřina Kristelová (39) a Tomáš Řepka (45) jsou zcela jistě jedním z nejvíce probíraných a medializovaných párů v Česku. Nyní jsou hodně vidět zejména kvůli tomu, že v pondělí 27. května bývalý sparťanský fotbalista nastoupil do výkonu trestu. Pro Řepku i Kristelovou je to velká životní zkouška.

Oběma se kromě kritiky dostalo i podpory. A to na sociální síti Instagram. Kristelovou tam fanoušci doslova zaplavili zprávami, ve kterých jí přejí hodně sil a ať se drží. Někteří popsali i osobní zkušenost, kterou teď Kateřina okusí na vlastní kůži. "Moje rodina si tím prošla také. I když se na začátku zdálo, že se mi zhroutil svět, ustála jsem to. Připravte se jen na to, že návštěvy nejsou nic příjemného," vzkazuje jedna z podporujících.

Jedna ze sledujících dokonce nabídla Kristelové pomocnou ruku s tím, že jí ráda vysvětlí cokoliv ohledně toho, jak to ve věznici funguje. "Můj manžel byl též ve věznici kvůli chybě druhých. Ráda bych vám vyjádřila podporu. Pokud byste chtěla ohledně věznice něco vědět, ráda zodpovím a poradím. Například na co má a nemá nárok, jak to tam funguje a co pro něho můžete Vy udělat," napsala.

Moderátorka je ráda, že se našli lidé, kteří při ní stojí. Všem vyjádřila obrovské díky. "Chci vám poděkovat za slova podpory a sounáležitosti. Vážím si toho. Ještě jednou díky," napsala Kristelová na svůj profil. Podívejte se do fotogalerie, jaké podpory se jí dostalo.

Související články

Další články