Všechny ženy, se kterými je Jiří Kajínek spojován, mají jedno společné! Jsou to blondýnky! Ať už jde o psycholožku Magdu, se kterou momentálně tráví nejvíce času, nebo ženy z minulosti – tedy advokátku Kláru Long Slámovou či Marii Černou, která 40 dní ukrývala ve svém panelákovém bytě Kajínka, když v říjnu 2000 uprchl z mírovského vězení.

Co Kajínka na blondýnkách tolik láká? Že by vidina lepšího sexu než s brunetkou? Redakce eXtra.cz oslovila psychiatra Jana Cimického, který má ve věci jasno! „Mohou v něm vyvolávat jistou křehkost a ochranitelské potřeby. Podvědomě to v něm ty ženy vidí, a proto je přitažlivost oboustranná. Může jít ale i o náhodnou záležitost. Pohlíží na ten objekt, který se může stát předmětem jeho touhy, jako objekt, který je schopen naplnit představy a sny… Nemusí mít parametry nějaké barbíny, ale tvrdí se, že blondýny jsou pro muže přitažlivější…,“ řekl nám známý psychiatr.

Blondýny zásadně ovlivnily Kajínkův život, a to i přes to, že nabídek na kvalitní sex dostal během svého pobytu ve vězení desítky… A i když si může vybírat, na svobodě mu jak jinak společnost dělá blondýna!