Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Hodně INTIMNÍ FOTKY! Tímhle tělem dostal Petr (21) svou Moniku (46) do postele

Je to velká láska!
Zdroj: archiv
+ Dalších 19 fotografií
Monika Štiková (46) se netají láskou k o čtvrt století mladšímu kolouškovi Petrovi (21)... A redakce eXtra.cz získala snímky, z nichž je evidentní, že mladík bude pořádný kanec, neváhající ukázat své tělo v celé své kráse. Třeba snímek, na němž mu jeho chloubu zakrývá jen parfém, musel starší blondýnku pořádně rozparádit!

Monika rozhodně nepatří do starého železa! Naopak všem teď dokázala, že je ve svém věku při velké chuti. Místo nějakého zkušeného samce si vybrala mladého Petra, který je ve svém věku plný testosteronu. Navíc je i sportovec. A rovněž je to koloušek, kterému nahota nedělá vůbec problém.

Ze snímků v galerii lze jednoznačně usuzovat, že Petrovo tělo je pro Moniku tím, po čem žena opravdu touží… Téměř dokonalá postava, na které svaly jen hrají! To je nový partner hysterické blondýnky, která se netají tím, že když dojde na sexuální hrátky, stává se z ní nenasytná samice.

Oba partneři jsou v sedmém nebi. O tom nemůže být pochyb. Třeba snímek, na němž Petr se vyfotil jen v županu a jeho mužství kryjí jen parfémy na poličce, je fantastický. Která žena by nechtěla mít takový snímek v mobilu?

Petr není jen mladík, který se rád fotí. Je to chlapák s duší sportovce – hraje hokej v jedné z nižších soutěží v Německu. A Monika mu je nejen velkou oporou, ale zároveň velkou fanynkou. Tenhle pár jde hodně vysoko a my jim držíme palce, aby jejich láska jen kvetla!

Související články

Další články