Komedie Špindl ukazuje dámskou jízdu tří sester na horách. Dějové lince vévodí sarkastická postava herečky Anny Polívkové a její milostné trable. Jenže nebude v tom sama. Herečka Alice Bendová si ve filmu užila hříšných chvil s kolegou Janem Révaiem. A rozhodně jde o scénku, která mnohým pánům zlepší chuť na milostné hrátky.

Není to poprvé, kdy si Bendová zahrála žhavou scénu. Odhalila se třeba ve snímku Kajínek, svá obří ňadra odhalila v Báječných létech pod psa, své dokonalé křivky ukázala v Sametových vrazích. Alice je mezi režiséry hodně chtěná, a to především kvůli svým dokonalým tvarům.

Snímek natočil Milan Cieslar, tvůrce oblíbených komedií Láska je láska nebo Život je život. V hlavních rolích si zalyžují Anna Polívková, David Gránský, Kateřina Klausová, Anita Krausová, Oldřich Navrátil nebo Jan Révai.

„Natáčení filmu Špindl bylo jedno z nejzábavnějších v mém životě. Vlastně mi ani nevadilo, že jsem musel v jedné scéně běhat úplně nahý v mrazu. Snad to nakonec diváci a hlavně divačky ocení,“ prozradil jeden z hlavních mužských hrdinů David Gránský. Film bude mít premiéru těsně před Vánocemi, a to 21. prosince 2017.