Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Kobe Bryant koronavirus Čína Počasí

Nejnovější kauzy

Hříšná scéna ve Špindlu: Takhle Alice Bendová dováděla s Janem Révaiem

Zdroj:
+ Dalších 11 fotografií
trhák
Horská zimní komedie z prostředí Špindlerova Mlýna s názvem Špindl patří mezi oblíbené české komedie. Diváci se u této hvězdně obsazené komedie dokonale uvolní. Nouze není o pořádnou dávku humoru, ale ani o peprné scény.

Komedie Špindl ukazuje dámskou jízdu tří sester na horách. Dějové lince vévodí sarkastická postava herečky Anny Polívkové a její milostné trable. Jenže nebude v tom sama. Herečka Alice Bendová si ve filmu užila hříšných chvil s kolegou Janem Révaiem. A rozhodně jde o scénku, která mnohým pánům zlepší chuť na milostné hrátky.

Není to poprvé, kdy si Bendová zahrála žhavou scénu. Odhalila se třeba ve snímku Kajínek, svá obří ňadra odhalila v Báječných létech pod psa, své dokonalé křivky ukázala také v Sametových vrazích. Alice je mezi režiséry hodně chtěná, a to především kvůli svým dokonalým tvarům.

Snímek natočil Milan Cieslar, tvůrce oblíbených komedií Láska je láska nebo Život je život. V hlavních rolích si zalyžují Anna Polívková, David Gránský, Kateřina Klausová, Anita Krausová, Oldřich Navrátil nebo Jan Révai.

„Natáčení filmu Špindl bylo jedno z nejzábavnějších v mém životě. Vlastně mi ani nevadilo, že jsem musel v jedné scéně běhat úplně nahý v mrazu. Snad to nakonec diváci a hlavně divačky ocení,“ prozradil jeden z hlavních mužských hrdinů David Gránský.

Na světě je i pokračování této zasněžené komedie. Špindl 2 vtrhne do kin 6. prosince 2019.

Související články

Další články