Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek The Voice Ewa Farna

Nejnovější kauzy

Hodně drsné obvinění! Manželka Patricka Swayzeho ho měla krutě týrat, když umíral na rakovinu!

Životní láska, nebo vypočítavá tyranka?
+ Další fotografie
Romantický příběh Patricka Swayzeho a Lisy Niemi je popisován jako jedna z největších love story šoubyznysu. Poprvé se setkali v patnácti letech na tanečních kurzech a byla to láska na první pohled. Vydrželi spolu 34 let, dokud je nerozdělila Patrickova smrt.

Všichni si mysleli, že Lisa Niemi byla milující manželka a jejich láska překonala všechny obtíže. Prostě že si tihle dva byli souzení už od začátku. Jenomže podle Patrickova blízkého přítele tomu bylo trochu jinak. A jejich příběh má k putování na růžovém obláčku pěkně daleko.

V jejich vztahu nebyla jen láska, ale i nenávist. A to hlavně ze strany Lisy. Ta ho měla ponižovat, bít, vyhrožovat, ničit jeho věci, a dokonce rozhodovat, kde bude hrát a kde ne. A nezastavila ji ani rakovina slinivky. „Běžně ho mlátila, i když byl už nemocný. Facky, škrábance, drápání do paží a do rukou,“ svěřil se zdroj serveru RadarOnline.

On na ni ale nikdy nevztáhl ruku a za celou dobu neměl ani myšlenky na rozvod. A to prý ho do toho všeho ještě měla podvádět se ženami i muži.

Lisa svolala tiskovou konferenci, kde se všem nařčením bránila. „Je to sprosté! Nic z toho není pravda,“ vzkázala.

Mohlo by vás zajímat

Další články