Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Horoskop Pražské peklo očima vozíčkáře

Nejnovější kauzy

Hodně drahé Vánoce Dominiky Myslivcové: Kdo všechen ten LUXUS PLATÍ?

Domča si život smetánky užívá plnými doušky.
+ Další 4 fotografie
Ta holka si to ale uměla zařídit. Konečně se vykašlala na takové ambice, aby měnila svět a politiku, a vrátila se k tomu, co jí jde nejlépe - propagovat ty nejdražší věci a dovolené, které tolik miluje. Při pohledu na tyhle luxusní Vánoce je nasnadě otázka, kde na to Dominika Myslivcová (22) vzala?

Krátce před Štědrým dnem odletěla za teplem směr Miami a Bahamy. Se svou mámou a sestrou Natálií proplouvají těmi nejkrásnějšími ostrovy Karibiku, užívají si života plnými doušky a rozhodně nehledí, kolik co stojí. Přeci si na takovou dovolenou ale nemohla sama mladá holka vydělat.

Sama česká Barbie se nestydí za to, že se ráda nechá vydržovat, a na své mladé tělo dokáže nažhavit snad i zmrzlého Eskymáka na Antarktidě. Ale jméno toho svého mecenáše tají, ale určitě to nebude žádný chudák.

Ať je to, jak je to, tak ten, co tenhle výlet „svaté trojici“ zaplatil, se plácl pořádně přes kapsu. Jedí jen ty nejvybranější potraviny, pijí šampaňské a další peníze utrácí v kasinu. Nesmíme zapomenout, že součástí takové party u moře musí být i nákupy. Přeci nebude chodit v šatech, co už měla na sobě, Domča potřebuje i něco dalšího na sebe. Ale musíme uznat, že krásné šaty jí vážně seknou.

Takové cesty po karibských ostrovech jsou velmi populární plavby na obřích zámořských lodích .Na takovém zájezdu byla už např. Miluška Bittnerova,Simona Krainová,Mahulena Bočanová a další. Takže se nejedá o žádnou nudnou dovču v Chorvatsku nebo v Itálii.

Mohlo by vás zajímat

Další články