Krátce před Štědrým dnem odletěla za teplem směr Miami a Bahamy. Se svou mámou a sestrou Natálií proplouvají těmi nejkrásnějšími ostrovy Karibiku, užívají si života plnými doušky a rozhodně nehledí, kolik co stojí. Přeci si na takovou dovolenou ale nemohla sama mladá holka vydělat.

Sama česká Barbie se nestydí za to, že se ráda nechá vydržovat, a na své mladé tělo dokáže nažhavit snad i zmrzlého Eskymáka na Antarktidě. Ale jméno toho svého mecenáše tají, ale určitě to nebude žádný chudák.

Ať je to, jak je to, tak ten, co tenhle výlet „svaté trojici“ zaplatil, se plácl pořádně přes kapsu. Jedí jen ty nejvybranější potraviny, pijí šampaňské a další peníze utrácí v kasinu. Nesmíme zapomenout, že součástí takové party u moře musí být i nákupy. Přeci nebude chodit v šatech, co už měla na sobě, Domča potřebuje i něco dalšího na sebe. Ale musíme uznat, že krásné šaty jí vážně seknou.

Takové cesty po karibských ostrovech jsou velmi populární plavby na obřích zámořských lodích .Na takovém zájezdu byla už např. Miluška Bittnerova,Simona Krainová,Mahulena Bočanová a další. Takže se nejedá o žádnou nudnou dovču v Chorvatsku nebo v Itálii.