Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop StarDance 2019 Karel Gott (zpěvák) Počasí

Nejnovější kauzy

Hodně drahá kocovina: Muž měl hlídat vzácnou whisky, místo toho ji vypil. Její cena byla přes 2 miliony!

Saunders se směje. Přestane, až vystřízliví a zjistí, že musí zaplatit
za svůj mejdan dvě mega.

Celkem 52 lahví vzácné whisky postupně vyžahnul John Saunders (62), hlídač a hospodář georgiánského zámečku v Scottdale v Pennsylvanii. Lahví Old Farm Pure Rye Whiskey bylo ukryto pod schodištěm celkem 104. John byl tak milostiv, že polovinu z nich ponechal majitelce zámku Patricii Hill.

To, že dvou milionovou škodu způsobil právě hlídač, ukázaly výsledky testů DNA z hrdla prázdné lahve.

Patricie Hill plánovala whisky svěřit místnímu muzeu a poprosila Saunderse, aby se o těch 104 lahví postaral. A tak se také stalo.

„Test DNA je spolehlivý. Jsem jen strašně zklamaná, že mi přítel, se kterým se znám 40 let, lhal,“ svěřila se Patricie. Saunders totiž stále tvrdí policii, že lahve jen občas čistil a že se whisky z flašek musela vypařit. Vždyť prý je to logické, whisky už byla stará.

To byla. Vyrobila ji firma West Overton Distilling Company v roce 1912. Majitelka tvrdí, že lahve pravděpodobně někdo schoval v časech americké prohibice. Objeveny byly až při rekonstrukci zámku v roce 1995.

Saunders bude souzen za krádež a bude muset škodu nakonec zacálovat.

Mohlo by vás zajímat

Další články