Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Steroidová mafie v Česku StarDance 2018 Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Hodně bizarní koníček: Tahle posedlá sběratelka trollů se za ně dokonce i převléká!

Michelle Kerrins má dokonce i speciální trollí plavečky.
+ Další 2 fotografie

Je to v podstatě jedna z nejošklivějších hraček, které kdy byly vyrobeny. Jsou na světě už od roku 1960, ale úspěch zažívali trollové až ke konci 20. století. Plastové příšerky s ohnivými chemlonovými vlasy měl doma asi každý z nás, někteří dodnes jezdí třeba na palubce aut.

Ale aby na nich měl někdo závislost? To slyšíme prvně.

Michelle Kerrins (38), učitelka gymnastiky z Los Angeles, je trolly posedlá dokonce tak mocně, že se za ně převléká, a aby toho nebylo málo, dopřává si tak i nějaké sexuální hrátky. Její závislost začala někdy, když jí bylo deset let, od té doby rozšiřuje svou sbírku a pořádá dlouhé tahy po bleších trzích, kde si vyhlíží další hračky do zásoby.

Trollů už má okolo tří tisíc a dokonce i její malá dcera jí s nimi musí pomáhat, čistí je od prachu a řadí je do domácího katalogu. Manžel Dean pro vášeň své ženy nemá dvakrát pochopení, ale tiše to toleruje. A když není v náladě, jeho manželka se převlékne za polonahou trollici a začne muže svádět.

Má na to dokonce i speciální trollí plavky.

Tak snad se jí brzy nenarodí nějaký troll. Nebo bychom jí to měli přát?

Mohlo by vás zajímat

Další články