Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Hodlá se k němu vrátit? Podle Terezy z Výměny se Michal po rozchodu změnil k nepoznání

Zdroj: TV Nova
+ Dalších 5 fotografií
výměna manželek
Ve středeční Výměně manželek diváci poznali rodinu z Vykmanova, kterou tvořili Tereza (23), Michal (26), Míša (3) a Matyáš (2). Tereza a Michal se ještě před vysíláním pořadu rozešli a podle všeho to bylo ku prospěchu obou. Zatímco na Tereze je vidět, že se jí zvýšilo sebevědomí, Michal už podle ní není takový psychopat, jakým byl během natáčení.

Tereza z Výměny manželek 2020 měla k rozchodu s Michalem dobrý důvod. O děti se nestaral, do práce nechodil a dokonce se jí pokusil ublížit kladivem. Tahle hrozba byla posledním hřebíkem do rakve jejich vztahu.

Zdá se, že u Terezy i Michala se po rozchodu mnohé změnilo. Sama Tereza řekla, že z jejího bývalého partnera je dnes jiný člověk. Navíc prý jeho náhradní manželka Pavla hádky vyvolávala. „Už není takový psychopat, co lidé viděli. Hlavně diváci nevědí úplně pravdu. Hádky vyvolávala Pavla a Michal se držel dost dlouho, aby jí něco neřekl. Ale bohužel už vypěnil a říkal, že těch 7 dní s ní bylo krutých a hlavně se pořád starala o věci, do kterých jí nic nebylo, a to Michalovi hodně vadilo. Tak se nemůže nikdo Michalovi divit,“ uvedla pro eXtra.cz Tereza.

Ve Výměně manželek diváci viděli Michala jako agresora, který se nestará o děti. Takový muž je údajně minulostí. „Michal se hodně změnil, věnuje se víc klukům, stará se o ně. Uvědomil si všechno, co udělal špatně. A teď ho to hodně mrzí. Stará se ukázkově o ty kluky. Je to dobrý táta. Už není takovej nervák jako ve Výměně,“ dodala Tereza.

Návrat

Jakkoliv by se mohlo zdát, že Tereza nyní o svém bývalém partnerovi mluví jen v dobrém slova smyslu a dokonce by se k němu chtěla vrátit, opak je pravdou. Na otázku eXtra.cz, zda hodlá s Michalem začít znovu, odpověděla, že určitě ne.

Související články

Další články