Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Hodinářův učeň: Zlá sudička Jana Plodková převálcovala i hlavní hrdiny Urbana a Lauru

Hodinářův učeň: Zlá sudička Jana Plodková převálcovala i hlavní hrdiny Urbana a Lauru
Zdroj: csfd
+ Dalších 5 fotografií
herecký výkon
Pohádka Hodinářův učeň šel do kin teprve minulý rok, ze snímku se však stal jeden z těch oblíbenějších, které za poslední roky vyšly. Kromě dobrých hereckých výkonů lidé oceňují i příběh. A to není vše, co je na této pohádce oku lahodící. Nejvíce oceňovanou se však stala zlá sudička a diváci ji vychvalovali víc než hlavní hrdiny!

Lidé si vychvalují pohádku Hodinářův učeň a rozhodně se není čemu divit. Samotný příběh, kdy se sirotek Urban, kterého ztvárnil Michal Balcar, objeví v rodině hodináře, má si vzít jeho dceru Lauru, ale pan otec ho nakonec pošle pro hodinky, které varují před smrtí, je vskutku originální. Názory diváků se shodly na tom, že v této pohádce zaválel nejen scénář, ale také herci, se kterými na chvíli budete soucítit.

Urban zažívá dobrodružství, na které se však vydal spíš z donucení. Prožívat s ním ale jeho strastiplnou cestu plnou nástrah, aby mohl být se svou milovanou, to se v jen tak nějaké nové pohádce nepoštěstí. Na jeho cestě ho doprovází dvě hodné sudičky a jedna zlá, tu velmi autenticky ztvárnila Jana Plodková. Ta svým hereckým výkonem dokonce baví diváky víc než hlavní hrdinové.

Něžná květinka Dana Droppová, která ztvárnila hodinářovu dceru Lauru, sice byla oblíbenkyní, ale Plodková vyhrála pozornost diváků na plné čáře.

"Když jsem se koukl na casting Hodinářova učně, říkal jsem, jo to by mohlo vyjít, a vzal jsem buchty, ruksak na záda a místo do světa za princeznou jsem se vydal do kina za pohádkou. Musím říct, že jsem se po skončení projekce za svou výpravu pochválil, sice jsem nedostal ani půl království, ani princeznu za ženu, ale zato jsem dostal skvěle odsejpající, zábavnou, nevulgární pohádku, se kterou bych jako rodič určitě pro svou ratolest neměl nejmenší problém," napsal divák, který byl pohádkou příjemně překvapen.

A jak se líbí pohádka vám? Jaké z ní máte dojmy a kdo se vám líbil nejvíce?

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy