Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Hodila už kritiku za hlavu? Jana Kirschner si užívá v Londýně a na všechny se usmívá

Zdroj: reprofoto TV Nova
+ Dalších 35 fotografií
Nenáviděná porotkyně
Jana Kirschner, porotkyně pěvecké soutěže The Voice, se rozhodla, že starosti spojené s tím, jak ji komentuje většina diváků Hlasu, hodí za hlavu. Právě divákům této česko-slovenské pěvecké soutěže leží Jana Kirschner v žaludku. Ona se tomu už ale jenom směje!

Nejméně oblíbená porotkyně letošní řady The Voice, Jana Kirschner, se nad nenávistné komentáře diváků podle všeho už povznesla.

Ještě před nedávnem jsme vás informovali o tom, jak slovenská umělkyně špatně snáší kritiku. I přes to se stále objevovaly negativní reakce na její chování v soutěži. Nejvíce divákům vadilo její afektované jednání a snaha strhnout na sebe veškerou pozornost.

Jak to tak bývá, i kdyby teď Jana udělala cokoliv, už je zaškatulkovaná v kategorii šílené ženské, která snad musí brát drogy, aby se chovala tak, jak předvádí.

Proto i ona sama rezignovala a podle fotografií, které postuje na svém Instagramu, si užívá činností, které má nejraději. K vysmáté fotce se sluchátky přidala trefný komentář “In the process… Konečne som sa dostala k niečomu, čo mi vždy dáva zmysel. Aj v tomto intenzívnom chaose, čo je okolo.” Jana si momentálně kromě hudby užívá rodinnou pohodu v Londýně a nenávistným komentářům se už jenom směje.

Související články

Další články