Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Hocha nutili rodiče posilovat od šesti let: Takové to má po šestnácti letech následky!

Zdroj: archiv
+ Dalších 6 fotografií
Richard se v roce 1992 narodil na Ukrajině, ale jeho rodiče záhy emigrovali do Ameriky, aby si splnili své sny. Mezi nimi bylo se proslavit a k tomu využili právě svého syna.

Richardovi je dnes 24 let, ale činky měl v ruce od dětství. Zvedat těžké váhy začal v pouhých šesti letech. Jeho otec Pavel byl mistrem světa v bojových uměních a jeho matka Lena instruktorka aerobiku. Takže bylo jasné, že jejich syn bude sportovat také

Když byli Richardovi dva roky, rodina se odstěhovala do Kalifornie. Po pár letech jeho rodiče zjistili, jak to ve Státech funguje a jak si zajistit pozornost. Najali pro Richarda trenéra, pod jehož vedením začal posilovat jako malý Arnold. V osmi letech si na benchi nakládal 95 kilo! To opravdu přilákalo tíženou publicitu a Richardovi se začalo přezdívat "Malý Herkules".

Ale všechna sranda něco stojí. Místo hraní na hřišti s kamarády makal Richard ve fitku a na pizzu, lízátka nebo chipsy mohl rovnou zapomenout. Místo toho dělal nekonečná opakování s činkami. Všechno se změnilo v jeho 11 letech. Richardův otec napadl matku Lenu a putoval do vězení.

Richard skončil s dřinou ve fitku a začal žít jako dítě. A jak se mu daří dneska Sice nemá namakané tělo a neobjíždí kulturistické soutěže, ale sportu se nevzdal. Rád běhá a do fitka chodí také. Navíc má zaměstnání snů - pracuje jako kaskadér. Létá vzduchem jako hořící koule, skáče z výšky do vody a předvádí děsivě vyhlížející autonehody.

"Jsem hrdý na svou minulost. Nikdy na ni nezapomenu. Jenom jsem tam nechtěl zůstat. Chci dělat něco nového," říká.

Související články

Další články