Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič Počasí Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

HOAX ROKU! Texaský masakr ufoním přirozením: Tento muž znásilnil 79 lidí!

PRAVDA NEBO LEŽ?
Arnold White (73) byl po dlouhém vyšetřování zatčen FBI. Ve vězení se přiznal k únosu a sexuálnímu zneužití 79 osob, které zdrogoval a za použití speciálních efektů je v kostýmu znásilnil. Chtěl totiž, aby si myslely, že za napadením stojí mimozemšťané. S touto šokující zprávou přišel server World News Daily Reports. Nakonec se ale ukázalo, že jde o jeden velký hoax!

Původně byl stařík podezřelý pouze ze čtyř zločinů, které se odehrály v devadesátých letech. Po zatčení se ale přiznal, že v průběhu posledních čtyřiceti let unesl a sexuálně zneužil neuvěřitelných 79 osob! Své oběti omamoval halucinogenními drogami, jako jsou LSD a PCP. Následně je odvlekl do své dodávky, kterou zařídil tak, aby vypadala jako operační sál. Sám se při zločinech převlékal do kostýmu mimozemšťana, aby ve svých obětích vyvolal pocit, že je napadl zástupce mimozemské civilizace.

Na tento hoax naletěl celý svět! Všichni si mysleli, že případ je skutečný a že stařík ve věku, kdy se většina lidí stará o zahrádku a luští křížovky, znásilňoval zdrogované osoby. Podle informací, které nedůvěryhodný server poskytl, měl pan White znásilnit i dvě osoby, které se mimozemšťany zabývaly – údajně si je vyhlídl při projíždění okolo Oblasti 51.

Autor dal při tvorbě této fake novinky volný průchod své fantazii. Čtenáři se tak mohli dozvědět, že si stařík dokonce i vyráběl své vlastní erotické hračky s mimozemským designem a že teď čelí 347 obviněním, díky kterým by mohl být odsouzen ke 382 rokům v base.

A co vy, naletěli jste na tento hoax, nebo vám došlo, že jde o smyšlenku?

Mohlo by vás zajímat

Další články