Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Hnusná mánička Vilhelmová zaútočila na Zemana: Vyhrál nahatý Dejdar!

Hnusná mánička Vilhelmová zaútočila na Zemana: Vyhrál nahatý Dejdar!
Zdroj: Facebook, Profimedia
+ Dalších 8 fotografií
I tento týden došlo ve Tváři na zajímavé výkony. Sexy oblečkem zaujala Markéta Konvičková, pobavil Aleš Háma a hlavně Martin Dejdar a Tatiana Vilhelmová rebelovala. Co se stalo?

Show divoce otevřela Markéta Konvičková jako Christina Aguilera Kvůli jejímu titěrnému oblečku začal Ondřej Sokol (45) svoji klasickou nadrženou ústní masturbaci a v závěru ji nazval courou Bohužel ho nešlo zastavit. To se trochu podařilo až porotě, která mladou zpěvačku pochválila.

Všechny v sále rozbrečel Milan Peroutka jako Eric Clapton Eva Holubová nemohla skoro ani mluvit, jak byla dojatá. Už to vypadalo, že vyhraje, ale byli tu lepší.

Bizárem večera byl opět komik Aleš Háma Ten tam rozjel Mumuland od Petra Kotvalda Háma si zatím vždycky vylosoval tak trochu srandovní postavičky a vždycky je ztvární naprosto skvěle.

Adéla Gondíková vystoupila jako rakouský zpěvák Falco. Zazpívala jeho pecku Amadeus a pořádně to rozjela. Její výkon ale nestačil .

Pak nastoupil Ondřej Ruml jako nedávno zesnulý George Michael Jeho výkon byl docela unylý a příliš nezaujal.

Martha Issová se proměnila v blondýnku a zkusila si Hilary Duff a její Mercy. Všichni trochu úchylně ocenili, že vypadala a zpívala jako dvanáctileté děvčátko.

A pak přišla show večera! Diváci jsou nadšení, protože opět někdo totálně pobavil. Byl to Martin Dejdar jako Billy Mack. Toho určitě znáte z vánoční pecky Láska nebeská, kde zpíval Christmas Is All Around. Martin Dejdar ale posunul píseň na vyšší level a na konci se od sexy tanečnic nechal svléknout do trenek a zahalil se pouze kytarou. Iva Pazderková ho pozvala na rande a podle diváků a jejich komentářů na sociálních sítích to byl vítěz večera! A vítězem se stal i v show. Zasloužená gratulace!

Co je tady za hnusnou máničku? To jenom Tatiana Vilhelmová (38) zpívala pecku od Sex Pistols. Její řádění ji dostalo na druhé místo. Ale to nebylo všechno. Jako správný pankáč ještě napadla autority, v tomto případě Miloše Zemana. Ivě Pazderkové věnovala plakát, kde má naše hlava přelepenou pusu černou páskou. Na vítězství to ale nestačilo.

Slečna, co leze po čtyřech a štěká jako pejsek: Kafuu prozradila, jak tento virální trhák vznikal

Související články

Další články

Nejnovější kauzy