Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Hnusná krádež v Dolních Měcholupech: Hyeny ukradly speciální kolo postiženému chlapci

Hnusná krádež v Dolních Měcholupech: Hyeny ukradly speciální kolo postiženému chlapci
Zdroj: Facebook
Krádež kola
O tom, že někteří lidé nemají ani špetku citu, zjistili rodiče postiženého chlapečka v Dolních Měcholupech. Tomu totiž někdo na začátku týdne ukradl ze zahrady speciálně upravené dvoukolo, na kterém ho rodiče vozili. Ti teď s policií žádají veřejnost o pomoc.

„Přátelé, z uzamčeného dvora v Dolních Měcholupech nám tento týden zmizelo dvoukolo, které bylo speciálně vyrobené pro našeho postiženého syna Maříka. Prosím sdílejte, naděje umírá poslední,“ napsala maminka chlapečka na sociálních sítích. Podle ní je kolo pro běžného člověka bezcenné.

Bicykl je totiž speciálně upravený pro postiženého chlapečka tak, aby ho mohli rodiče vozit. „Zadní jezdec na řídítkách nemá brzdy, nemůže nijak kolo ovládat, má snížené sezení pro dítě a kolo je celkově dost dlouhé a těžké,“ vysvětlila maminka. Bezcitný zloděj tak kolo v hodnotě 30 tisíc jen stěží prodá, maximálně ho rozebere na části a rám někde pohodí.

Po zloději i kolu nyní pátrá policie, která prosí veřejnost o pomoc. „Pomozte nám kolo vypátrat a vrátit zpátky klučinovi, který bude mít velkou radost. Poznatky přijmeme na lince 158,“ uvedl policejní mluvčí Jan Daněk.

Související články

Další články