Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Hnus ve Výměně manželek obrazem: Kristýna doma sotva hne prstem, Barče se zvedl žaludek

Zdroj: TV Nova
+ Dalších 10 fotografií
bordel
V premiérovém dílu reality show Výměna manželek se divákům představila Barča, která žije s manželem a dvěma syny v Týnu nad Vltavou. Na druhé straně se mohli diváci seznámit s Kristýnou, jejím manželem a dvouletou dcerkou. Barča byla už po příjezdu do náhradní domácnosti vyděšená špínou, kterou viděla všude. Na stropech byly pavučiny, které ji děsily.

V novém dílu pořadu Výměna manželek si musela Barča poradit v pro ni zanedbané domácnosti s tatínkem, který ve všem pomáhá. Kristýna na druhé straně prozatímního partnera tlačila k tomu, aby se více staral o děti a domácnost.

Jakmile Barča vešla do své náhradní domácnosti, zděsila se. Okamžitě si všimla pavučin a když sáhla na nádobí, které bylo mastné, došlo jí, že doma nebude mít čistotnou paní. Nadšená nebyla ani ze špinavé vany. Když pak zjistila, že má spát na rozbité posteli s plesnivou matrací, spustily se jí slzy.

Hned druhý den po probuzení se Barča vrhla do úklidu zanedbané domácnosti. Teprve dvouletá Valinka jí prozradila, že vytírání má na starosti běžně tatínek. Velký šok čekal Báru ve chvíli, kdy na ni vylezli odporní brouci. Aktivní maminka dvou kluků drhla vše, co jí přišlo pod ruku.

Setkání

Bára se v průběhu Výměny manželek několikrát rozbrečela a nakonec se i hádala se zdánlivě pohodovým náhradním manželem, který nechtěl uznat, že by něco bylo špatně. Na setkání s Kristýnou měla připravenou spoustu ostrých slov, svůj projev ale přehodnotila po dárku, který od nepořádné Kristýny dostala.

Související články

Další články