Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Hnízdečko lásky slavného páru: Krásná Olivia Wilde a populární Harry Styles bydlí v ráji

Zdroj: Profimedia / Koláž eXtra.cz
+ Dalších 6 fotografií
BYDLENÍ
Herečka a režisérka Olivia Wilde (36) a populární zpěvák Harry Styles (27) tvoří pár. Slavná dvojice je spolu sotva pár měsíců a už spolu bydlí. Jejich malebné sídlo leží v Los Angeles a bylo zakoupeno v roce 2014 zpěvákovým manažerem. Ten v něm Stylese nechal bydlet a na Valentýna se k němu měla přistěhovat i ona půvabná herečka.

Bývalý člen chlapecké skupiny One Direction, zpěvák Harry Styles, je bezpochyby sexsymbolem pro nespočet pubertálních dívek. Jeho srdce si však získala o téměř deset let starší herečka a režisérka Olivia Wilde, mezi jejíž nejslavnější role patří Remy Hadley ve slavném seriálu Dr. House.

Pár se měl poznat při natáčení filmu Don’t Worry Darling, který Olivia Wilde režíruje. Harry Styles, jenž se mimo hudební kariéry okrajově věnuje i té herecké, v psychologickém thrilleru nahradil herce Shiu LaBeoufa. Styles se dříve blýsknul například ve válečném velkofilmu Dunkirk úspěšného režiséra Christophera Nolana.

Malebný dům, který v roce 2014 zakoupil zpěvákův manažer Jeff Azoff, nabízí na obytné ploše zhruba 128 m² tři útulné ložnice s krásnou výzdobou a dvě designové koupelny. Harry se do domu nastěhoval v době, kdy v LA natáčel již zmiňovaný snímek Don’t Worry Darling. Na Valentýna pak byla viděna Olivia Wilde, která se se svými zavazadly ke zpěvákovi stěhovala. Rezidence se nachází v losangeleských Hollywood Hills a svého času stála v přepočtu více než devětadvacet milionů korun.

Související články

Další články