Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Hnízdečko lásky rozvedené Ochotské a Rosola je na prodej! Kolik milionů za to dáte?

Pěkná vilka.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 46 fotografií
Snili o tom, že v krásném dvoupatrovém domě o rozloze 700 metrů čtverečních v pražské Uhříněvsi budou žít až do smrti... Jenže jim láska nevyšla a Lukáš Rosol (32) luxusní baráček, který postavil pro Michaelu Ochotskou (32) a jejich syna Andrého (2), prodává. Cena? Celkem 26 milionů korun.

Začátkem roku se z domu Ochotská s dvouletým synkem odstěhovala a vrátila se ke svým rodičům. Aktuálně má nový vztah, údajně randí s fotbalistou Martinem Hálou. A před pár týdny bylo podle slov Rosola jejich manželství rozvedeno. Teď prodávají to, co budovali. Vilu totiž opustil i tenista. Má jiné plány a v domě, kde žil s Ochotskou, být nechce. Snad kvůli špatným vzpomínkám, možná aby si finančně pomohl. Navíc má novou partnerku, bývalou tenistku Petru Kubinovou, s níž chce žít jinde…

Luxusní dům má dvě patra. Podle Blesku, který s informací přišel, se v dolním podlaží nachází obývák, kuchyň propojená s jídelnou, krásná koupelna, šatna, pracovna a herna s kulečníkem. Součástí domu je i technická místnost, předsíň a garáž pro 3 vozy. V prvním patře domu je ložnice, další dvě místnosti, které pár připravil jako dětské pokojíčky, a dvě koupelny. Zkrátka dům snů.

Na krásné zahradě je vyhřívaný bazén, posilovna se saunou, letní kuchyně, vinný sklep se společenskou místností. Dům čeká na svého nového majitele. Kdo má zbytečných 26 milionů korun na účtě, může si domek, v němž žil slavný pár, hravě koupit.

Související články

Další články