Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Hnízdečko lásky Petry Černocké: Legendární Saxana žije ve vile za miliony

Zdroj: profimedia
+ Další 4 fotografie
Luxusní bydlení
Petra Černocká (70) je česká zpěvačka a herečka, která se všem zapsala do paměti rolí v legendárním filmu Dívka na koštěti. Všichni si jistě pamatujeme, jak žila pohádková Saxana. Málokdo ale tuší, jak žije její představitelka ve skutečnosti. Jak bydlí Petra Černocká?

Česká zpěvačka a herečka Petra Černocká, která loni slavila sedmdesáté narozeniny, ukázala, kde bydlí. Petru si všichni pamatují jako Saxanu z oblíbené pohádky Dívka na koštěti. Tehdy byla Petra ještě mladá dívka a rozhodně nežila v takovém pěkném baráčku, kde žije dnes.

Baráček na Vinohradech

Nestárnoucí Petra Černocká žije společně s manželem Jiřím Pracným v baráčku nedaleko pražských Vinohrad. Bydlení ve strašnické kolonii řadových domků, kterým se říká dvouletky, protože byly postaveny krátce po válce, herečku tehdy stálo pět milionů.

S manželem jsou tam ale spokojení. Čtvrť, kde bydlí, je totiž plná zeleně a přátelských sousedů. K baráčku patří zahrádka, na které má Petra zařízené posezení.

Uvnitř domu má nádhernou kuchyň, prostorný obývák, samozřejmě ložnici, ale i pracovnu. Podívejte se do fotogalerie na bydlení Petry Černocké.

Související články

Další články