Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Hnízdečko lásky Pavlíny Lubojatzky: S manželem za bydlení utratila miliony

Hnízdečko lásky Pavlíny Lubojatzky: S manželem za bydlení utratila miliony
Zdroj: foto Kateřina Jašková, TV NOVA, reprofoto Google Mapy/Street View
+ Další 3 fotografie
BOHATSTVÍ
Pavlína Lubojatzky (26) není jen „protivná tvář z obrazovky“, jak ji někteří nazývají, ale myslí také na zadní kolečka. Už ve svých třiadvaceti se rozhodla investovat do vlastního bydlení. Jak si s mužem Martinem zařídili v Praze budoucnost?

Pavlína Lubojatzky je milionářka

Pavlína Lubojatzky je jméno, které zná dnes téměř celá republika. Její vystoupení v nedávno ukončené řadě MasterChefa je už dnes legendární a při troše štěstí jí může pomoci k závratné kariéře a bohatství. Než se tak ale stane, bude žít zatím ve skromných podmínkách.

Manželé, oba pocházející z města Hranice, si bydlení v Praze pořizovali před třemi lety. Pavlína, tehdy ještě pod svým dívčím příjmením Třískalová, s o dva roky starším Martinem podepsali kupní smlouvu na byt v jistém obytném areálu v Čakovicích v Praze 9.

Kolik zaplatili

Za byt 2+kk (spolu s garáží a sklepem) o celkové ploše 53,7 m², který se nachází v přízemí obytného domu a náleží k němu 90 m² předzahrádky, dali dnes již manželé 3,4 milionu korun. Trochu neobvykle museli celou částku uhradit najednou, obvyklé bývá hrazení postupné dle průběhu zápisu do katastru nemovitostí.

Byt má obývák o velikosti 28 m² a miniaturní ložnici (10,5 m²). Z obou obytných místností je přístup na předzahrádku, která je orientována na západ.

Nevzhledné okolí

Dům se nachází mezi dvěma rušnými silnicemi, od silničního provozu se tak obyvatele snaží ochránit nevzhledné protihlukové stěny, které jsou tři roky od stavby promáčené a prorostlé vegetací.

Je možné, že svou televizní známost nyní Pavlína přetaví ve velmi výnosné podnikání a svoje morální a jiné lidské kvality bude už za pár let ukazovat v nějakém přepychovějším bydlení, například ve vlastním velkém domě. Než k tomu ale dojde, bude se muset s Martinem spokojit s o něco skromnějším bytem.

Související články

Další články