Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Utýraný Mareček z Loun

Nejnovější kauzy

Hnací motor proti rakovině? Jiří Pomeje si vydupal roli v ULICI!

Pomeje ve svatební den vůbec netušil, že si bere světovou dýdžejku.
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 12 fotografií
Jiří Pomeje promluvil o své nemoci. Jaké jsou jeho motivační cíle?

Jak už jsme vás informovali, herec a producent Jiří Pomeje (52) bojuje s rakovinou hrtanu. Lékaři mu doporučili, aby takřka nemluvil, protože to jeho tělu nedělá dobře. Herec na to reaguje docela opačně.

„Mně nic není, já mám jenom rakovinu…,“ bere svou situaci s černým humorem Pomeje.

Nyní pravidelně chodí do Motola a od poloviny května ho čeká ozařování. Od oznámení diagnózy mu prý píše neskutečný počet lidí a drží mu palce. Jsou dokonce i tací, kteří mu posílají babské rady a přírodní recepty, jak nad touto zákeřnou nemocí vyzrát.

„Jestli se vyléčím, což bude trvat čtyři pět měsíců, tak chci od vás roli v seriálu! V Ulici!“ řekl Jiří štábu televize Nova ve chvíli, kdy se rozhovor na kameru chýlil ke konci.

Je snad role v seriálu Ulice jeho hlavní hnací motor? To jistě ne… Nicméně jestli se Jiří do seriálu Ulice skutečně dostane, bude napsán v seznamu jmen takových hereckých hvězd, jako je například Tereza Brodská, Radoslav Brzobohatý, Rudolf Hrušínský ml. a mnoho dalších.

Jirko, držíme palce!

Související články

Další články