Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 MS v hokeji 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Hlůšková jako Hanychová z Moravy: Tereza kopíruje Agátiny osvědčené postupy

Tereza Hlůšková napodobuje Agátu Hanychovou na sociálních sítích.
Zdroj: Renáta Bušková/eXtra.cz/se souhlasem Terezy Hlůškové/koláž
+ Dalších 9 fotografií
Kopie

Tereza Hlůšková se pomalu, ale jistě stává influencerkou. Je přitom patrné, kým se inspirovala. Jak to tak vypadá, začíná na svých sociálních sítích kopírovat Agátu Hanychovou (37). Nejenže používá stejný pozdrav "Ahoj, holčičky", ale také dělá reklamy na spolupráce a už má dokonce vlastní slevové kódy.

Tereza Hlůšková má za sebou drsné čtyři roky, které strávila ve vězení v Pákistánu. Byla zadržena kvůli pašování drog, kterých u sebe neměla zrovna malé množství. S celým svým příběhem se momentálně pravidelně svěřuje na sociálních sítích a vyzrazuje různá skrytá tajemství na platformě HeroHero.

Naposledy se svěřila, jaká byla její první návštěva v Pákistánu. "Vypadl proud, takže nejde ani wifi. Mám hlad, je půl sedmé a ještě jsem nic za celý den nejedla," postěžovala si Tereza ve videu.

Tereza začíná kopírovat Agátu Hanychovou

Není to ale jediné, co na sociální sítě Tereza postuje. Její prezentace na Instagramu se začíná dost podobat té, kterou proslula modelka Agáta Hanychová, jak si lze všimnout z jejích stories. Stejný má třeba pozdrav "Ahoj, holčičky", který Agáta používá vždy na úvod svých videí.

Novinkou jsou také spolupráce, které se influencerce zřejmě jen hrnou. Začíná stejně jako Hanychová vychvalovat různé produkty a dokonce už má i svoje slevové kódy. Často ale zapomíná uvést, že jde o spolupráci, což je povinné i v případě, že jí společnosti neplatí, ale poskytují jí například slevu či své produkty.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy