Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Hluboká krize u Prachařů: Agáta utekla, Jakub TRÁVÍ DNY s údajnou milenkou Mórovou

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 40 fotografií
Rozpad
Zdá se, že útěk i s dcerou Miou a synem Kryšpínem do Izraele nebyl moc dobrý nápad. Agáta Prachařová (34) se před krizí, kterou prochází její manželství s Jakubem Prachařem (35) schovala u maminky Veroniky Žilkové (57). Neuvědomila si ale, že by měla být spíš doma a dávat si zatracený pozor. Její manžel totiž nyní tráví dny s údajnou milenkou Dianou Mórovou (49).

Když před časem Agáta Prachařová zveřejnila snímek SMS, ve které stálo, že ji její manžel Jakub Prachař během natáčení soutěže Česko Slovensko má talent podváděl s kolegyní Dianou Mórovou, odhalila tím krizi, která jejich manželství ničí už několik měsíců. Oba manželé vyřešili problémy po svém. Jakub si sbalil věci a opustil dům, Agáta si zabalila kufry a opustila Česko.

Jako by snad úplně zapomněla, co jejího manžela v dalších dnech čeká, slunila se Agáta na plážích v Izraeli. Jakub mezitím natáčí další řadu soutěže Česko Slovensko má talent a v porotě nesedí s nikým jiným než s Mórovou, která údajně stojí za celou krizí v jeho manželství.

Ačkoliv slovenská herečka jakýkoliv poměr s Prachařem důrazně popřela, ve vzduchu stále visí spousta otazníků. Je manželství Prachařových už nadobro v troskách, nebo se Agáta naučila svému muži věřit a nebojí se toho, že by s téměř padesátiletou kráskou něco měl? Diváci zřejmě budou letos bedlivě sledovat nejen talenty, ale i to, jak moc velké jiskry mezi údajnými milenci přeskakují.

Související články

Další články