Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Hloupá milenka ho stála manželství: Julii vše prozradil výhled z okna

To se nepovedlo.
Zdroj: instagram
+ Další 2 fotografie
Zubařka Julia Agranovičová z ruského Petrohradu prohlédla manželovu nevěru. A to jenom díky hlouposti obou aktérů - jejího muže a milenky. Ta totiž příliš nepřemýšlela nad tím, jaký obrázek dá na sociální sítě.

Julia si jednoho rána prohlížela Instagram a najednou narazila na známý pohled. „Noční světla,“ byl popisek u fotky neznámé ženy ze sociálních sítí. Jenomže výhled na snímku byl Julii známý až moc dobře. Jednalo se o výhled z její ložnice! Místo ní ovšem z okna fotila cizí žena. Pak zjistila, že se jedná o Vladu Abramovičovou.

Účet nebyl zabezpečený, a tak Julia zjistila, že na mnoha fotkách je s cizí ženou i její manžel Nazar. Že se dokonce vídají se stejnými známými a mají na Instagramu podobné sledující. Vladě napsala do popisku: „Krásný výhled z mé ložnice,“ a pěkně ji setřela.

Ihned konfrontovala manžela, který se snažil z nevěry vykecat. Prý je Vlada jeho dobrá kamarádka a pozval ji do kina a na drink k nim domů. Jako kámoši. Na to mu Julia neskočila a on nakonec vyklopil pravdu. Nejvíc ji rozesmál hláškou, že v myšlenkách byl Julii vždy věrný, zatímco fyzicky tak úplně ne.

„Jsem ráda, že jsem to zjistila před tím, než jsem otěhotněla. S manželem jsme plánovali rodinu. Nebo ve čtyřiceti se třemi dětmi na krku. Díky, Vlado Abramovičová, dala jsi mi cennou lekci,“ poděkovala na závěr milence svého muže.

Tomu se říká stylový rozvod.

Související články

Další články