Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Hliník se odstěhoval do Humpolce: Zdeněk Srstka (83) musel skončit v Chcete mě?...

Zdeněk Srstka
Zdroj: Profimedia.cz, reprofoto ČT/Chcete mě?
+ Dalších 15 fotografií
NEÚPROSNÝ ČAS
Čeká nás to jednou všechny… Když je člověk mladý, myslí si, že je nezranitelný a nesmrtelný a navždy už bude krásný a plný sil. Stáří je však ke všem stejně nespravedlivé. Herec a moderátor Zdeněk Srstka (83) patřil coby vzpěrač k vyhlášeným silákům a ještě před pár lety překypoval energií. Na jeho působení v pořadu Chcete mě, z něhož po 24 letech odchází, je ale bohužel vidět, že ani v případě tohoto sympaťáka se nedá čas zastavit ani zabrzdit.

Zdeněk Srstka začal Chcete mě? moderovat v roce 1995, zdraví a vysoký věk si ale nyní vybraly svou daň, a tak se uvádění pořadu, který pomáhá zvířatům v nouzi, musí chtě nechtě vzdát.

Většina diváků mu na sociálních sítích děkuje za to, s jakou laskavostí, něhou a klukovským nadšením divákům nabízel opuštěná zvířata, najdou se samozřejmě ale i tací, kteří taktně píší, že v posledních letech už to nebyl stejný pan Srstka, jakého měli rádi dřív. I ti mu ale přejí zasloužený odpočinek.

Už nemůže

Při pozorování dílů z posledních deseti let se skutečně nedá nevšimnout toho, jak se z bývalého sportovce, kaskadéra a herce postupně vytrácela energie, navíc výrazně zhubl a téměř zmizela i pověstná jiskra v oku. Opravdu nás to ale čeká každého.

V posledních letech jeho kolegyně Marta Kubišová musela občas moderovat i několik dílů za sebou, ačkoli dříve se se Zdeňkem Srstkou pravidelně střídali. Zdravotní komplikace si zkrátka začaly vybírat svou daň.

Díky péči manželky, která se o něj láskyplně stará, je ale Zdeněk Srstka v soukromí naprosto spokojený. Tak snad si bude ještě dlouho užívat penze!

Podívejte se ve fotogalerii na jeho proměnu během posledního desetiletí!

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy