Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

HLEDEJTE VE SVĚTLÍKU V JEJÍM DOMĚ! Tady je 5 NEJŠÍLENĚJŠÍCH TEORIÍ, kam zmizela Míša

+ Dalších 25 fotografií
Už je to nekonečných 11 dní od chvíle, kdy bylo nahlášeno zmizení dvanáctileté Míši. Doba je to dost dlouhá na to, aby se po oficiálních zprávách z vyšetřovaní vyrojily ty nejdivočejší spekulace. Co všechno se mohlo dívce stát?

1. Míša je v Rusku

Tahle teorie se vyrojila na FB mezi prvními. Míšin biologický otec je Rus, a tak se někteří domnívali, že pohřešovaná dívka je u jeho rodiny. Záhy se ale ukázalo, že to není možné. Míšin otec pracuje u nás a dceru roky neviděl. Z jejího zmizení byl šokovaný a zdrcený. Navíc pro vycestování do Ruska potřebujete vízum a pas platný ještě půl roku poté, než do země vycestujete. Takže není možné, že by tam tak lehce Míšu někdo propašoval.

2. Dívku ukrývá babička

Babička Míše několikrát denně volala a dívka se k ní uchylovala v době, kdy byla její matka s expřítelem Otou. Toho Míša neměla ráda a nechtěla s ním být pod jednou střechou. Muž byl navíc v minulosti podle informací TN.cz obviněn z obtěžování dítěte. Míšina matka si zase hrála na Evu Braunovou, milenku Adolfa Hitlera. Nosila přívěsek s hákovým křížem a na sociálních sítích se chlubila kamarádstvím s „pleškama“, jak říkala svým rasistickým kamarádům.

Kdo by chtěl v takové domácnosti žít? Mnozí lidé se tak domnívali, že Míšu vzala pod ochranná křídla a ukryla její babička. Ta si ale s vnučkou naposledy povídala v pondělí, 2 dny před nahlášením jejího zmizení. Navíc v TV Nova vyslala srdceryvný vzkaz: Míšo, vrať se, nemůžu bez tebe žít!

A pak tu je další, poměrně velká vlna spekulací. Ty přicházejí od senzibilů, médií, kartářek, věštkyň a citlivých osob. Co říkají ke zmizení oni?

3. Míša je stále doma

Redakci eXtra se ozvala žena, která si nepřeje být medializována. Prý píše stále policii, ale nebyla vyslyšela. „Hledejte v domě Míši Muzikářové. Světlíky, střechu a okolí. Tam jsou prvotní indicie. Potřebuji se dostat do domu, abych zjistila více,“ píše mladá žena.

4. Záhadná růžová stavba

Malý, klaustrofobický růžový prostor. Bytovka nebo bunkr, jakých jsou na severu Čech desítky. „Je blíž, než si všichni myslí. Slyšela ji, jak volá o pomoc. Viděla nějakou dlouhou cestu a stromy. Podle mé dcery by měli policisté pátrat v zahrádkářských koloniích," radila policii kartářka Iva B. Její dcera prý měla vizi, ve které viděla Míšu v bunkru, tzv. „řopíku“.

5. Tajemný rituál

Redakce eXtra.cz vzala do Ústí nad Labem jednu z nejlepších kartářek v Česku. Paní Ivana Břečková dorazila i se svými dcerami, které mají vidiny. Jak to dopadlo, když jsme s nimi došli k místu, kde se Míšina máma fotila se svastikou na krku a zbraní v ruce? "Hlavní roli hraje ten nacismus. Víte, to je zlo. To je prostě moc zlé,“ uvedla slečna Tereza, jedna z dcer. A pak popsala svou vidinu. „Je to hra. Celý je to hra. Oni si hrají. To je můj vjem od začátku, že je to hra. Že si tu někdo hraje,“ říká Tereza. „Matka si hraje. Její přátelé si hrají. Všichni si hrají. Nacismus. Oni si hráli. Eva Braunová a Adolf Hitler. Prostě si hráli s temnou energií. Klíčem je nacismus. To je klíč. Ta hra se zvrhla. Přepískli to. Něco se přepísklo,“ uzavírá.

Více se o paní Ivaně Břečkové a její návštěvě Ústí dozvíte ZDE.

Související články

Další články