Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Hledáte své povolání snů? V Belgii otevřeli školu pro majordomy, neuvěříte, jaký povedete život a budete mít plat!

Na sluhy jsme byli zvyklí hlavně ve starých filmech, teď ale tohle
povolání zažívá nový vzrůst.
Zdroj: Profimedia.cz

Bude vás to stát čtyři týdny vašeho času a 180 tisíc korun. A budete muset kvůli tomu zajet až do Belgie. Ovšem za svoje vydané peníze a úspěšné absolvování kurzu pro majordomy si pak budete už jenom pískat, nejenže budete žít v luxusu, ale finančně na tom budete líp, než se vám kdy snilo.

Pokud se tedy smíříte s tím, že budete celý život někomu sloužit.

Respektive tedy starat se o pohodlí svých pánů, protože jako majordomus budete mít na starosti veškerý personál domu a potřeby a přání toho, kdo vás zaměstnává, budou vždy na prvním místě.

Zpravodajský server ČT24 přinesl reportáž o belgickém kurzu pro vrchní sluhy, na něž čeká velmi pohodlný život v bílých rukavičkách. Výsadou majordomů nejsou jen šlechtické domy ve Velké Británii, ale zájem o ně je mezi movitými Američany, Rusy a Číňany.

Naprostou samozřejmostí je perfektní znalost anglického jazyka, protože v něm taky školení probíhá. Jako lektoři působí v Belgii vysloužilí majordomové nejen ze soukromých sídel, ale i z věhlasných hotelů, kde je po těchto službách také vysoká poptávka.

Měsíční plat vrchního sluhy se odhaduje na sto až dvě stě tisíc korun a k tomu připočtěte ještě luxusní bydlení a možnost procestovat s rodinou, která vás zaměstnává, celý svět. Jestli hledáte své povolání snů, právě jste ho našli.

Související články

Další články