Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Hledaný exmanžel Kristelové: Z bytu ho vyhodili i v Americe!

Po Tůmovi pátrá policie již dva roky.
Zdroj: Reprofoto
Manželství Kateřiny Kristelová a Martina Tůmy vydrželo dva roky. Na jaře roku 2012 dvojice oficiálně oznámila rozvod a dcera Klaudie zůstala u matky. Od té doby uplynulo mnoho vody a leccos se změnilo. Třeba to, že hokejistu hledá Interpol.

Milionové dluhy v Česku a majetková trestná činnost. To je bilance Martina Tůmy, který má u nás na krku 15 exekucí. Místo placení se ale podle informací Blesku přestěhoval na Floridu, kde si vesele užívá dál!

„Bydlí kousek od mých známých. Je na Floridě, přímo na Key Westu, konkrétně na Stock Islandu. Problémy s placením má dál. Nemá peníze a neplatí ani nájem. Kvůli tomu ho už jednou vyhodili z bytu," tvrdí zdroj Blesku, který nechápe, že ho ještě nikdo nevypátral.

„Nijak se neschovává, normálně ho vídají ve městě. Tvrdí, že má vízum, tak nechápu, že policie neví, kde je,“ dodává.

Kateřina Kristelová udělala za manželstvím tlustou čáru a o osud svého ex se dále nezajímá. „Pět let jsem s ním rozvedená a pět let o něm nic nevím. A ani mě to nezajímá,“ řekla eXtra.cz

Kateřina Kristelová a Martin Tůma začali randit v roce 2008. Moderátorka o dva roky později oznámila, že je těhotná. K oltáři šla v požehnaném stavu. O další dva roky později se konal rozvod. Tůma měl v minulosti slibně rozjetou hokejovou kariéru. Svou roli ale nezvládl.

Související články

Další články