Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Hledáme NEJ čtenářku eXtra.cz! Terezka vzkazuje, že ji baví Turci. Ale je to trochu tajné!

Terezku fascinuje Turecko. A také Turci, to se ale nesmí dozvědět její
babička.
Zdroj: archiv
+ Další fotografie
Terezka Vlčková (25) se přihlásila do soutěže, i když žije v Turecku, kde pracuje v cestovním ruchu. Rovnou bez obalu přiznává, že ji hodně berou Turci. Ale je to pořád trochu tajné. Nebo spíš bylo, nyní už je to venku.

„Máma mi řekla, ať to zkusím, tak jsem tady. Je mi 25, žiju v turecké Antalyi a pracuji v turistickém ruchu. Co mě baví? Život, slunce a Turci. Nebo raději ne, promiň, babi. Jaké mám sny? Jsem asi naivní, ale chci se vdát tak, abych se nikdy nemusela rozvádět. A ideální muž? Ať je vtipný, chytrý, úspěšný, milující a hlavně věrný,“ tak sebe charakterizovala Terezka.

Proč čte eXtra.cz? „Líbí se mi ten styl. Je to vtipné a je to chytré, není to blbé jako jiný bulvár.“

Chceš nám ukázat své fotky, jako to udělala Terezka a před ní další holky?

Tak pošli fotky na naši adresu redakce@extra.cz a do předmětu uveď „Hledáme tu NEJ“.

Pozor, neuveřejníme každou fotku, ale jen ty, které projdou redakčním výběrem. Moc dobře totiž víme, že holky často neumějí být soudné. Chceš-li se vidět na našem webu, musíš být eXtra.

Do kdy bude soutěž trvat? My jsme eXtra.cz, my stanovujeme pravidla. Soutěž odstartovala v pondělí a skončí, až budeme mít pocit, že jsme našli tu NEJ.

Co můžeš vyhrát? Kosmetiku, dárkové poukazy na různé služby a také ti profesionální fotograf nafotí luxusní fotky v ateliéru.

Až nám pošleš fotku, tak napiš něco o sobě. Kolik ti je let, kde pracuješ nebo studuješ. Jaké máš sny a jak by měl vypadat tvůj ideální muž. A také nám napiš, co tě baví a co tě naopak šíleně štve. A také nás zajímá, co tě baví na eXtra.cz.

A hlavně nám na sebe musíš dát telefon. Až vyhraješ, musíme se ti nějak dovolat.

Související články

Další články