„Máma mi řekla, ať to zkusím, tak jsem tady. Je mi 25, žiju v turecké Antalyi a pracuji v turistickém ruchu. Co mě baví? Život, slunce a Turci. Nebo raději ne, promiň, babi. Jaké mám sny? Jsem asi naivní, ale chci se vdát tak, abych se nikdy nemusela rozvádět. A ideální muž? Ať je vtipný, chytrý, úspěšný, milující a hlavně věrný,“ tak sebe charakterizovala Terezka.

Proč čte eXtra.cz? „Líbí se mi ten styl. Je to vtipné a je to chytré, není to blbé jako jiný bulvár.“

Chceš nám ukázat své fotky, jako to udělala Terezka a před ní další holky?

Tak pošli fotky na naši adresu redakce@extra.cz a do předmětu uveď „Hledáme tu NEJ“.

Pozor, neuveřejníme každou fotku, ale jen ty, které projdou redakčním výběrem. Moc dobře totiž víme, že holky často neumějí být soudné. Chceš-li se vidět na našem webu, musíš být eXtra.

Do kdy bude soutěž trvat? My jsme eXtra.cz, my stanovujeme pravidla. Soutěž odstartovala v pondělí a skončí, až budeme mít pocit, že jsme našli tu NEJ.

Co můžeš vyhrát? Kosmetiku, dárkové poukazy na různé služby a také ti profesionální fotograf nafotí luxusní fotky v ateliéru.

Až nám pošleš fotku, tak napiš něco o sobě. Kolik ti je let, kde pracuješ nebo studuješ. Jaké máš sny a jak by měl vypadat tvůj ideální muž. A také nám napiš, co tě baví a co tě naopak šíleně štve. A také nás zajímá, co tě baví na eXtra.cz.

A hlavně nám na sebe musíš dát telefon. Až vyhraješ, musíme se ti nějak dovolat.