Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Hledáme NEJ čtenářku eXtra.cz! Potetovaná Petra z Vysočiny je pěkná dračice!

Petra má na zádech zajímavou kérku.
+ Další 3 fotografie
Pokud máte rádi potetované holky, tak Petra (27) je tu pro vás. Podle její postavičky by nikdo netipoval, že je matkou dvou rošťáků. Pánové, tahle dračice je zadaná, ale z očí jí kouká, že umí zazlobit. Nebo máte jiný názor?

Ahoj, jmenuji se Petra, je mi 27 let a pocházím z Vysočiny. Momentálně si užívám mateřskou dovolenou s Rozárkou a Filipem. Oporou mi je můj manžel Pája. Nejraději mám čas strávený s rodinou. Ráda se válím s dětmi u pohádek, ale jsem také vášnivou kuchařkou. Když se potřebuji uvolnit, zajdu s kámoškami na panáka. A také miluju svou šikovnou tatérku B.F. A co mám nejraději na eXtra.cz? Když napíšete drb, tak se později vždy ukáže, že jste měli pravdu. Jo a štve mě, že nejsem redaktorkou eXtra.cz, byla bych dobrá," napsala nám do redakce paní Petra.

Přihlásíte se do soutěže i vy? Hledáme tu úplně NEJ čtenářku eXtra.cz. Musí být nejhezčí, mít svůdné oči a sexy postavu. A nesmí to být žádná blběna! Musí být prostě NEJ!

Pokud se chceš přihlásit, tak pošli fotky na naši adresu redakce@extra.cz a do předmětu uveď „Hledáme tu NEJ“.

Pozor, neuveřejníme každou fotku, ale jen ty, které projdou redakčním výběrem. Moc dobře totiž víme, že holky často neumějí být soudné. Chceš-li se vidět na našem webu, musíš být eXtra.

Do kdy bude soutěž trvat? My jsme eXtra.cz, my stanovujeme pravidla. Soutěž startovala v pondělí a skončí, až budeme mít pocit, že jsme našli tu NEJ.

Co můžeš vyhrát? Kosmetiku, dárkové poukazy na různé služby a také ti profesionální fotograf nafotí luxusní fotky v ateliéru.

Až nám pošleš fotku, tak napiš něco o sobě. Kolik ti je let, kde pracuješ nebo studuješ. Jaké máš sny a jak by měl vypadat tvůj ideální muž. A také nám napiš, co tě baví a co tě naopak šíleně štve. A také nás zajímá, co tě baví na eXtra.cz.

A hlavně nám na sebe musíš dát telefon. Až vyhraješ, musíme se ti nějak dovolat.

Mohlo by vás zajímat

Další články