Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Hledáme NEJ čtenářku eXtra.cz! O slovo se hlásí holky z Brna. Líbí se vám Libuška?

Jak se vám líbí Libuška?
+ Další 3 fotografie
Hledáme NEJ čtenářku eXtra.cz. O slovo se důrazně hlásí Brno. Jak se vám líbí Libuška, které je 29 let? Má šanci uspět? Nebo preferujete mladší holky?

Libuška bez okolků přiznala, že se moc ráda baví a po prohýřené noci ráda spí. Přítele má už 10 let a ten ji tuto zábavu toleruje. A Libuška je přesvědčena, že ideálního muže tím pádem hledat nemusí, že už ho má doma.

Zima ji nebaví, mráz nenávidí, miluje léto a opalování. Co ji baví na eXtra.cz? Hledá zde hlavně zábavu a vtipná videa.

Líbí se vám Libuška? Nebo máte doma lepší fotky?

Tak nám je pošlete na naši adresu redakce@extra.cz a do předmětu uveďte „Hledáme tu NEJ“.

Pozor, neuveřejníme každou fotku, ale jen ty, které projdou redakčním výběrem. Moc dobře totiž víme, že holky často neumějí být soudné. Chceš-li se vidět na našem webu, musíš být eXtra.

Do kdy bude soutěž trvat? My jsme eXtra.cz, my stanovujeme pravidla. Soutěž odstartovala v pondělí a skončí, až budeme mít pocit, že jsme našli tu NEJ.

Co můžeš vyhrát? Kosmetiku, dárkové poukazy na různé služby a také ti profesionální fotograf nafotí luxusní fotky v ateliéru.

Až nám pošleš fotku, tak napiš něco o sobě. Kolik ti je let, kde pracuješ nebo studuješ. Jaké máš sny a jak by měl vypadat tvůj ideální muž. A také nám napiš, co tě baví a co tě naopak šíleně štve. A také nás zajímá, co tě baví na eXtra.cz.

A hlavně nám na sebe musíš dát telefon. Až vyhraješ, musíme se ti nějak dovolat.

Mohlo by vás zajímat

Další články