Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Hledáme NEJ čtenářku eXtra.cz: Markéta je jasná dvojnice zpěvačky Jessiky Simpson!

Ta podoba je opravdu až zarážející!
Zdroj: archiv
+ Další 3 fotografie
Ano, i herečka a zpěvačka Jessica Simpson má svou dvojnici. Přihlásila se do soutěže, ve které hledáme NEJ čtenářku eXtra.cz, a jmenuje se Markéta Lilly Halamová.

Tato kráska se jmenuje Markéta Lilly Halamová a je jí 21 let. Baví ji modeling a chce se mu věnovat profesionálně. Možná se uživí jako dublérka herečky Jessiky Simpson.

Jak by měl vypadat její vysněný muž? Má mít svůj názor, být sebevědomý, vážit si své ženy a pomáhat v domácnosti. Měl by také pro Markétu umět nachystat zajímavé překvapení.

Markéta by se ráda podívala na Floridu, měla krásnou a zdravou rodinu a hlavně pevné zdraví.

Možná někoho překvapí, že nesnáší alkohol a nerada chodí do klubů. Co ji baví nejvíce na eXtra.cz? Oceňuje sarkastický humor.

Přihlásíte se do soutěže i vy? Hledáme tu úplně NEJ čtenářku eXtra.cz. Musí být nejhezčí, mít svůdné oči a sexy postavu. A nesmí to být žádná blběna! Musí být prostě NEJ!

Pokud se chceš přihlásit, tak pošli fotky na naši adresu redakce@extra.cz a do předmětu uveď „Hledáme tu NEJ“.

Pozor, neuveřejníme každou fotku, ale jen ty, které projdou redakčním výběrem. Moc dobře totiž víme, že holky často neumějí být soudné. Chceš-li se vidět na našem webu, musíš být eXtra.

Do kdy bude soutěž trvat? My jsme eXtra.cz, my stanovujeme pravidla. Soutěž startovala v pondělí a skončí, až budeme mít pocit, že jsme našli tu NEJ.

Co můžeš vyhrát? Kosmetiku, dárkové poukazy na různé služby a také ti profesionální fotograf nafotí luxusní fotky v ateliéru.

Až nám pošleš fotku, tak napiš něco o sobě. Kolik ti je let, kde pracuješ nebo studuješ. Jaké máš sny a jak by měl vypadat tvůj ideální muž. A také nám napiš, co tě baví a co tě naopak šíleně štve. A také nás zajímá, co tě baví na eXtra.cz.

A hlavně nám na sebe musíš dát telefon. Až vyhraješ, musíme se ti nějak dovolat.

Další dívky, které přihlásily své fotky, najdete ZDE.

Související články

Další články