Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Hledáme NEJ čtenářku eXtra.cz! Bára se vyprsila a prozradila, že ji fascinuje seriál Ulice!

Bára prozradila své sny. Chce cestovat do Austrálie.
+ Další fotografie
Pokud bychom hledali holku, která má z našich čtenářek ta NEJ prsa, tak už bychom ji měli. Příroda byla k Barboře Bajerové (23) hodně štědrá. Co nám Bára na sebe prozradila? Určitě udělá radost našemu exšéfovi Pavlu Novotnému!

Tato dívka se jmenuje Barbora Bajerová (23) a momentálně je na mateřské dovolené. Miluje cestování a ráda by se podívala do Anglie, Ameriky a do Austrálie.

Přiznala, že na webu eXtra.cz ji nejvíce baví Ulice očima odborníka Novotného.

Jinak se svůj čas snaží věnovat svým dětem a nebo svému muži, kterého považuje za ideální poklad.

Přihlásíte se do soutěže i vy? Hledáme tu úplně NEJ čtenářku eXtra.cz. Musí být nejhezčí, mít svůdné oči a sexy postavu. A nesmí to být žádná blběna! Musí být prostě NEJ!

Pokud se chceš přihlásit, tak pošli fotky na naši adresu redakce@extra.cz a do předmětu uveď „Hledáme tu NEJ“.

Pozor, neuveřejníme každou fotku, ale jen ty, které projdou redakčním výběrem. Moc dobře totiž víme, že holky často neumějí být soudné. Chceš-li se vidět na našem webu, musíš být eXtra.

Do kdy bude soutěž trvat? My jsme eXtra.cz, my stanovujeme pravidla. Soutěž startovala v pondělí a skončí, až budeme mít pocit, že jsme našli tu NEJ.

Co můžeš vyhrát? Kosmetiku, dárkové poukazy na různé služby a také ti profesionální fotograf nafotí luxusní fotky v ateliéru.

Až nám pošleš fotku, tak napiš něco o sobě. Kolik ti je let, kde pracuješ nebo studuješ. Jaké máš sny a jak by měl vypadat tvůj ideální muž. A také nám napiš, co tě baví a co tě naopak šíleně štve. A také nás zajímá, co tě baví na eXtra.cz.

A hlavně nám na sebe musíš dát telefon. Až vyhraješ, musíme se ti nějak dovolat.

Další dívky, které přihlásily své fotky, najdete ZDE.

Mohlo by vás zajímat

Další články