Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Hledala lásku přes internet, místo toho ji čekalo roční peklo. Neuvěříte, co jí muž s jeho sestrou dělali

Seznamovala se přes seznamku a tvrdě na to doplatila.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další fotografie
Chtěla potkat muže svých snů a žít normální život. Zvolila pro to internetovou seznamku Match.com. Jenže nečekala, jaké si zažije utrpení. Její rok života se změnil v naprosté peklo. Muž, se kterým se seznámila, Colin Leacock, byl totiž zrůda.

Žena (36) z Londýna hledala muže pro život a zvolila pro to seznamku přes internet. Myslela si, že vše proběhne v poklidu, a když si nebudou navzájem sympatičtí, tak se prostě jen neuvidí. Jenže to bylo mnohem horší.

Vše skončilo tragicky. Muž ji uvěznil u něj doma, kde ji opakovaně znásilňoval a týral. Udělal si z ní svého otroka a žena musela plnit vše, na co si vzpomněl. Zažívala šílené utrpení a nemohla dělat vůbec nic.

Aby toho nebylo málo, muž si zavolal na pomoc i svou sestru Mandy, která vyžadovala od ženy to samé. Podílela se na ponižování, znásilňování a brutálně ji mlátila.

Trvalo celý rok, než se ženě podařilo dostat z domu pryč. Nejdříve se bála jít na policii, protože si myslela, že jí nikdo neuvěří. Nakonec sebrala odvahu a sourozenci už teď čekají na soud za svůj odporný hyenismus. Žena už se přes seznamku jen tak seznamovat nebude.

Související články

Další články