Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Hledají ztracený smysl života: René i Petr skončili na dně, nyní budou O 10 let mladší

naděje
Pořad O 10 let mladší dá tentokrát šanci na nový život dvěma kamarádům Renému (48) a Petrovi (47). Oba mají stejný osud - rozvod, dluhy, zanedbaný vzhled. René dokonce pomýšlel v nejtěžších chvílích života i na sebevraždu. Do pořadu zoufalého tátu přihlásila dcera Dominika. Pomůže Renému a Petrovi vizuální proměna najít ztracený smysl života?

Už ve středu se v pořadu O 10 let mladší pokusí změnit svůj vzhled i život dva dlouholetí kamarádi – Petr (47) a René (48). Oba mají podobný osud, rozvod a dluhy je dostaly do nepříjemné pasti. Neměli čas ani peníze se o sebe starat.

Trápí je především to, že nemají pořádné zuby a stydí se smát. „Splácel jsem skoro milion a půl, k tomu rozvod, děti a insolvence. Pět let jsem téměř nežil. Chodil jsem z jedné práce do druhé. Byl jsem opravdu unavený,“ popisuje svůj příběh René, kterého do pořadu O 10 let mladší přihlásila jeho dcera Dominika.

Chtěla mu pomoct a odvděčit se za to, jak se o ni staral. Dcera měla o svého otce opravdu strach: „Mluvil o tom, že se chtěl zabít, a šílené věci. Myslel jen na to, že má děti a kvůli nim chce žít. To bylo nakonec jediné, co ho donutilo, aby žil dál,“ popsala dcera Dominika zoufalý stav svého otce.

Podobný příběh je i ten Petrův. Rozvod jej dohnal dokonce až k alkoholu, a jak sám přiznal, období temna trvalo zhruba šest let: „Než jsem se stačil rozkoukat, tak už jsem měl různý dluhy a půjčky,“ prozradil Petr.

Jak moc pomůže zdravý úsměv, uvidíte zítra ve 21:40 na TV Nova.

Související články

Další články