Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Šílená hádka Moniky Štikové s Michalem o ŠLAPKÁCH: Rozbiju ti HRNEK O HLAVU! VIDEO

+ Dalších 106 fotografií
V labilních projevech se Monika Štiková (45) vyžívá. Tentokrát vybuchla kvůli svému manželovi Michalovi, který se podle jejího mínění neustále chlubí nějakými šlapkami. To mámu Ornelly Koktové (25) rozčiluje. Michalovi dokonce vyhrožovala fyzickým násilím!

Dobře známý jekot a výhrůžky fyzickým násilím! Tak vypadala nejnovější hádka Moniky Štikové, kterou rozčílil její manžel Michal Štika.

Celou slovní potyčku uvidíme v nejnovější epizodě reality show Štiky. „Jemu třeba píšou takový kurvy, ale vážně. E55 hadr!“ rozvášnila se Monika.

„Já vám řeknu, jak to dopadne. Ten si najde tu největší šlapku v republice a bude věřit, že ho chce,“ dodala. „Najdi si nějakou hezkou, ale normální!“ doporučila svému manželovi.

„Co je ti do toho, koho já si hledám?“ bránil se Michal, který však většinu času vypadal značně bezradně. „Vždyť kvůli tobě jsme pořád v bulváru, protože jsi tam nějakýma cikánama prostě,“ zaútočil zpátky.

A pak přišlo velké Moničino finále: „Ještě jednou řekneš slovo cikán, tak vezmu ten hrnek a rozbiju ti ho u tvoji blbou hlavu!“ V této rodině asi nikdy nebude klid!

Související články

Další články