Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

Hledá se patnáctiletý grázlík Burget! Může mít nůž a neváhá ho použít

Zdroj: Policie
Sdílejte
Kriminalisté pátrají po patnáctiletém chlapci Janu Burgetovi. Klučina je problémovým uživatelem drog a může být ozbrojen nožem. Může páchat násilnou trestnou činnost. Lidé by se ho neměli pokoušet zadržet na vlastní pěst.

Pražská policie vyhlásila pátrání po patnáctiletém Janu Burgetovi. Mladík bere drogy a kvůli svému problémové chování byl umístěn do dětského domova. Pokud nebude užívat léky, může být nebezpečný sobě i svému okolí. Policisté nevylučují, že může být ozbrojen nožem.

Mladík z ústavu zmizel dne 25. prosince. Tehdy měl povolenou návštěvu u rodičů a od té doby je na útěku. Do dětského domova byl umístěn z důvodu svého nezvladatelného chování a užívání narkotik.

V žádném případě se hledaného mladíka nepokoušejte zadržet na vlastní pěst. Ihned volejte policii. Burget je zřejmě ozbrojený a mohl by vás poranit. Informace o jeho pobytu přijmou policisté na lince 158.

Související články

Další články